Reklama

Maisie Williams. Nie tylko "Gra o tron"

Czwartek, 2 lipca 2015 (09:30)

Data i miejsce urodzenia: 15 kwietnia 1997 roku w Bristolu, Wielka Brytania.

Gdy rozpoczynały się zdjęcia do „Gry o tron”, serialu, w którym zagrała swoją najsłynniejszą rolę, Maisie Williams powiedziała: – Moją pasją był i jest taniec, ale cieszę się, że rodzice wysłali mnie na casting aktorski.

Dziś nie wyobrażamy sobie postaci Aryi Stark granej przez kogoś innego. Wydaje się też, że i z aktorstwem się „przeprosiła”, bo w 2015 roku występuje już w trzech innych produkcjach telewizyjnych.

Ostatnio ciepło została przyjęta przez fanów informacja, że pojawi się gościnnie w serialu „Doktor Who”. Producent zapowiada, że zobaczymy ją bardzo odmienioną!

Zresztą prywatnie też się zmienia. W tym roku obchodziła 18-tkę i mimo niewielkiego wzrostu (mierzy 155 cm) już nie może być postrzegana jako dziewczynka. Zaczęła być doceniana także za swój styl.

Niedawno na jednym z pokazów w Londynie komentowano jej strój w stylu retro. Czy rośnie więc nowa gwiazda? Trudno powiedzieć, bo ostatnio doszło nawet do zabawnej sytuacji. Wielbiciel opublikował w internecie zdjęcie z dziewczyną podobną do niej.

Gdy na wpis nabierało się coraz więcej fanów, aktorka z przykrością musiała skomentować, że to nie ona. Widocznie droga do bycia rozpoznawalną jest jeszcze bardzo długa...

Sylwetkę Maisie Williams publikujemy na życzenie Marty z Krakowa.

KONTAKT: Wobbly Carrot Entertainment, Ltd. Paulton House Somer Valley Enterprise Park Old Mills Paulton, BS39 7SX UK

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama