Reklama

Małgorzata Foremniak: Radosna i pełna życia

Wtorek, 26 marca 2013 (09:51)

Małgorzata Foremniak to kobieta czarująca...

Po premierze filmu "Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem" niektórzy krytycy pisali, że księżna jest trochę za mało demoniczna. Może i tak, ale Małgorzata Foremniak, która gra żonę Popiela, to kobieta czarująca – radosna, pełna życia i bardzo wrażliwa.

Taka była jej doktor Zosia Burska w serialu "Na dobre i na złe”" Rola ta przyniosła aktorce olbrzymią popularność. Tak spodobała się telewidzom, że Czytelnicy Tele Tygodnia aż trzy razy z rzędu nagrodzili swoją ulubienicę Telekamerą dla najlepszej aktorki i Złotą Telekamerą.

Zdjęcie

/WBF Agencja Fotograficzna Sylwia Pr
/WBF Agencja Fotograficzna Sylwia Pr

Wieku nie ukrywa

Nie ukrywa swojego wieku. Nie musi, ciągle jest bardzo atrakcyjna. Dwukrotnie rozwiedziona zapewnia, że dopiero teraz cieszy się życiem – dzieci odchowane, propozycji pracy nie brakuje. Również wzdychających do niej mężczyzn. W jednym z wywiadów, śmiejąc się, powiedziała, że ona mężczyzn nie zdobywa, oni sami do niej przychodzą. Nie wszyscy są mile widziani.

Ostatnio natrętny fan wyjątkowo zatruwał jej życie. A co z tym jedynym? Kto wie, może już go znalazła. Media donoszą, że gwiazda niedawno była w Chicago na balu lekarzy i pewien zauroczony aktorką pan nie odstępował jej ani na chwilę.

Zdjęcie

Jako Zosia, żona doktora Burskiego  w „Na dobre  i na złe”. /AKPA POLSKA PRESS Sp.z o.o.
Jako Zosia, żona doktora Burskiego w „Na dobre i na złe”.
/AKPA POLSKA PRESS Sp.z o.o.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama