Reklama

Małgorzata Rozenek odporna na krytykę

Czwartek, 4 września 2014 (14:35)

Małgorzata Rozenek świetnie przygotowała się do przesłuchania na Perfekcyjną Panią Domu.Przyszła na casting z własnoręcznie napisaną książką z poradami oraz ciasteczkami domowej roboty. Zainspirowała się Antheą Turner, gospodynią angielskiej edycji programu, który zdarzało jej się oglądać. Później miała okazję spędzić z nią trzy dni w czasie jej wizyty w Warszawie.

– Słuchałam cennych rad i długo z nią rozmawiałam, to przesympatyczna kobieta – relacjonowała spotkanie. Po czterech sezonach programu Małgorzacie udało się zdiagnozować największe domowe grzechy Polaków: – Brak systematyczności, brak organizacji oraz nieodkładanie rzeczy na miejsce.

Jednocześnie zaznacza, że program, który prowadzi, nie jest o sprzątaniu, ale o... zmianie. – Nikt nie jest perfekcyjny, ale warto się starać. Nie jestem doskonała, jestem jedynie osobą prowadzącą program – tłumaczyła tym, którzy mylili jej telewizyjną kreację Supergospodyni z rzeczywistością.

Na szczęście jest odporna na medialną nagonkę – ukończyła szkołę baletową, gdzie od dziecka była narażona na nieustającą krytykę. Ostatnio media żyją jej związkiem z byłym bramkarzem Radosławem Majdanem. – Dla was to kolejny news, dla mnie to trochę więcej – wyznała jednemu z serwisów plotkarskich zapytana o swoje życie uczuciowe.

Teraz Perfekcyjna Pani Domu przygotowuje się do realizacji kolejnej serii. Do 31 sierpnia potrwają castingi, a nowe odcinki zobaczymy już we wrześniu w jesiennej ramówce stacji TVN.

NHL

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama