Reklama

Małgorzata Socha. Syn czy córka?

Piątek, 12 sierpnia 2016 (13:37)

W sierpniu 2013 roku po raz pierwszy została mamą. Teraz spodziewa się drugiego dziecka. Poza tym pracuje na planie ósmego sezonu „Przyjaciółek”. To będzie niezapomniane lato.

Twierdzi, że nie zna przepisu na szczęście, ale jest kobietą całkowicie spełnioną. Małgorzata Socha ma kochającego męża, 3-letnią córeczkę Zosię, a za parę miesięcy na świecie pojawi się kolejne dziecko w rodzinie. Do tego z powodzeniem wykonuje ukochany zawód. Szczęściara.

Za zgodą Zofii Kucówny

Aktorstwo było marzeniem… jej babci. Gdy zdradziła rodzinie swoje plany zawodowe, babcia była zachwycona. Małgorzata Socha, jako rodowita warszawianka, zdecydowała się na studia w Szkole Teatralnej przy ul. Miodowej.

Trafiła do grupy, której opiekunką była Zofia Kucówna. Wkrótce zaczęła grać niewielkie role w serialach, w tym w „Złotopolskich” i „Zostać miss”. Wszystko odbywało się za zgodą pani profesor, bo tak jak i dziś, przyszli aktorzy musieli mieć w takich sytuacjach pozwolenie wykładowców.

Przełomowa rola

Jeszcze jako studentka, w 2002 roku, Małgorzata Socha wzięła udział w konkursie „Z Cinema i Canal+ do Cannes”, organizowanym dla adeptek aktorstwa. Co ciekawe, konkurowała m.in. z Anitą Werner, obecnie prezenterką TVN-owskich „Faktów”.

Znalazła się w trójce finalistek, jednak do Cannes pojechała Karolina Dryzner, o której dzisiaj niewiele osób pamięta. Natomiast Małgorzata Socha wyrosła na prawdziwą gwiazdę. Przełom nastąpił dzięki roli w serialu „BrzydUla”.

Znów na planie

Jako przebojowa Violetta Kubasińska była mistrzynią „ciętej riposty” i zaskakujących powiedzeń (np. „Autobus nie zając, nie poczeka”). Tym samym pokazała, że ma ogromny talent komediowy i wreszcie mogła go w pełni zaprezentować. Do dziś wspomina tę postać z sentymentem. Często też powtarza, że marzy o podobnym wyzwaniu zawodowym.

Tymczasem gra w serialu „Na Wspólnej”, a ostatnio wróciła też na plan ósmej serii „Przyjaciółek”, w ktorym gra Ingę. Podczas nagrywania trzeciego sezonu w ekipie były aż trzy świeżo upieczone mamy, czyli Małgorzata Socha, Joanna Liszowska i Anita Sokołowska. Tym razem nic nie wskazuje na to, żeby sytuacja miała się powtórzyć. Zdradzimy jednak, co czeka Ingę w nowych odcinkach.

Związek z Robertem (Krzysztof Wieszczek) będzie kwitł, chociaż z pewnymi problemami z powodu nadopiekuńczej siostry narzeczonego. Ale Gruszewska nie podda się bez walki! Premierowe odcinki – już we wrześniu.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama