Reklama

Martina Stoessel

Poniedziałek, 22 września 2014 (14:36)

Data i miejsce urodzenia: 21 marca 1997 roku w Buenos Aires, Argentyna

Ma 17 lat, gorący latynoski temperament, urodę, talent aktorski i świetne umiejętności wokalne. Martina Stoessel w Ameryce Łacińskiej, skąd pochodzi, jest już prawdziwą gwiazdą porównywaną do Shakiry czy Jennifer Lopez. Swoją przygodę ze sceną rozpoczęła w wieku ośmiu lat.

– Zawsze interesowało mnie śpiewanie, taniec i aktorstwo. Kiedy byłam mała, śpiewałam przed lustrem i uwielbiałam się malować kosmetykami mamy. Od zawsze się do tego przygotowywałam! Niezwykłą popularność przyniósł jej serial Disney Channel „Violetta”, w którym gra tytułową rolę utalentowanej muzycznie nastolatki.

Serial w rekordowo krótkim czasie podbił serca telewizyjnej widowni na całym świecie. Niedawno fani Tini, bo tak ją nazywają, mogli zobaczyć swoją idolkę również na wielkim ekranie w filmie „Violetta: Koncert”. Mimo sławy i uwielbienia fanów młoda gwiazdka podchodzi do życia niezwykle rozsądnie.

– Staram się stać twardo na ziemi. Moje życie bardzo się zmieniło, odkąd zaczęłam grać w „Violetcie”. Jeszcze wczoraj byłam zwyczajną nastolatką chodzącą do szkoły. Teraz ciąży na mnie odpowiedzialność – przyznaje Martina. – Muszę dawać przykład nastolatkom na całym świecie. Przyznaje także, że jest podobna do swojej bohaterki.

– Violetta jest nieśmiała, gdy jest wśród nowych ludzi, mam tak samo. Jest też bardzo bezpośrednia i porywcza, tak jak ja. Lubi się zakochiwać i to jest coś, co ja też uwielbiam robić!

Sylwetkę Martiny Stoessel publikujemy na życzenie Czytelniczki Agnieszki.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama