Reklama

Michał Lesień znów jest szczęśliwy!

Wtorek, 26 czerwca 2012 (09:54)

Wszystko wskazuje na to, że Michał Lesień, czyli Arkadiusz Nowacki z „M jak miłość”, otrząsnął się wreszcie po rozstaniu z Andżeliką Piechowiak, do którego doszło w maju ubiegłego roku. Aktor znów wydaje się szczęśliwy. Coraz częściej pojawia się publicznie w towarzystwie pięknej, tajemniczej brunetki!

Zdjęcie

Michał Lesień z nową wybranką serca /fot  /Agencja W. Impact
Michał Lesień z nową wybranką serca
/fot /Agencja W. Impact

Michał Lesień i Andżelika Piechowiak, czyli Mirka Kwiatkowska z "M jak miłość", byli parą przez 7 lat. Mieli mnóstwo wspólnych planów na przyszłość, a od ślubu dzielił ich tylko jeden krok... Gdy Andżelika zdecydowała się zakończyć ich związek, Michał bardzo to przeżył. Było mu trudno przejść do porządku dziennego nad tym, że stracił ukochaną i cierpiał, kiedy zaledwie trzy miesiące po rozstaniu zobaczył Andżelikę z nowym partnerem u boku.

Zdjęcie

Michał Lesień z tejemniczą znajomą i Andżelika Piechowiak z Rafałem Olejniczakiem
/fot /Agencja W. Impact

Michał Lesień długo nie był gotowy, by otworzyć swoje serce przed kolejną kobietą. Bał się, że znowu zostanie zraniony. Wierzył jednak, że w końcu uda mu się spotkać na swojej drodze dziewczynę, której będzie mógł zaufać i która go pokocha. Wreszcie, po wielu miesiącach od rozstania z byłą partnerką, znów może mówić, że jest szczęśliwy.

W niedzielę Michał Lesień pojawił się z nową dziewczyną na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, gdzie odbywała się wielka plenerowa impreza Warsaw Fashion Street. Nie chciał zdradzić, kim jest towarzysząca mu brunetka, ale nie potrafił ukryć, że jest w nią wpatrzony jak w obrazek.

Niewykluczone, że właśnie ta tajemnicza kobieta sprawi, że marzenie Michała o stworzeniu rodziny wkrótce się spełni. Jedno jest jednak pewne - nowa dziewczyna sprawiła, iż przystojny aktor zapomniał już o Andżelice, która układa sobie życie u boku szefa jednej z rozgłośni radiowych, Rafała Olejniczaka.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama