Reklama

Miłość nie ma metryki

Piątek, 16 marca 2012 (07:00)

Związki osób między którymi jest znaczna różnica wieku, nie są żadną nowością, ale mimo to wciąż zaskakują oraz wywołują plotki.

Zdjęcie

Piotr Zelt (43 lata ) i Monika Ordowska (22 lata) /   /AKPA
Piotr Zelt (43 lata ) i Monika Ordowska (22 lata)
/ /AKPA

Show-biznes to świat, który rządzi się swoimi prawami. Także związki znacznie starszych mężczyzn z młodszymi kobietami nie należą do rzadkości, chociaż wiele z nich naprawdę potrafi czasami zdziwić. Często zadajemy sobie pytanie: co ona w nim widzi?

Zdjęcie

Krzysztof Kowalewski (75 lat) i Agnieszka Suchora (44 lata)
/ /AKPA
Oni sobie przysięgali

Spośród wybranych znanych par, związkiem z najdłuższym stażem mogą pochwalić się: Krzysztof Kowalewski i Agnieszka Suchora. Poznali się kilkanaście lat temu w teatrze, w którym razem grali. Są szczęśliwym i zgodnym małżeństwem od 10 lat. Wspólnie wychowują dwunastoletnią córkę Gabrielę.

Zdjęcie

Włodzimierz Matuszak (65 lat) i Karolina Nolbrzak (30 lat)
/ /AKPA
Zaskoczyli

W zeszłym roku dowiedzieliśmy się o kolejnych parach, które przełamują wszelkie stereotypy. Krzysztof Kiersznowski wciela się głównie w typy spod ciemnej gwiazdy. Jego uroda niestety wyklucza role amantów. Mimo to rozkochał w sobie Kasię, która jest młodsza od niego o 33 lata. Kochankowie nie chcą zdradzać szczegółów swojego związku, ale chętnie pokazują się razem.

Związek Włodzimierza Matuszaka, serialowego księdza i aktorki Karoliny Nolbrzak zszokował nie tylko widzów "Plebanii". Prawdopodobnie zaskoczona była także żona aktora, która mieszka na stałe za granicą, a także jego córka, która jest starsza od wybranki ojca o 8 lat. Małżeństwa Piotra Zelta nie uratowało nawet malutkie dziecko. Aktor życie układa sobie z 22-letnią ring girl, czyli dziewczyną pokazującą numerki w trakcie walk bokserskich.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Kurier TV

Reklama