Reklama

Miłość Włodarczyk i Krawczyka przetrwa każdą burzę?

Środa, 2 stycznia 2013 (09:35)

Tuż przed Nowym Rokiem tabloidy obwieściły rozstanie Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka. Tymczasem ich związek kwitnie w najlepsze! Aktorska para myśli nawet o tym, by się pobrać!

Zdjęcie

Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk /  /Agencja W. Impact
Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk
/ /Agencja W. Impact

Mija rok od chwili, gdy cała Polska dowiedziała się o wielkiej miłości, jaka połączyła Agnieszkę Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka. Kiedy wyszło na jaw, że się kochają i zamierzają spędzić ze sobą całe życie, spotkali się z ogromną falą krytyki. Mikołaja potępiano za to, że zostawił swą poprzednią partnerkę i nie interesuje się losami synów bliźniaków, Agnieszkę odsądzano od czci i wiary, uznając winną rozpadu rodziny ukochanego. Oni jednak postanowili udowodnić wszystkim, że ich miłość to coś, o co naprawdę warto walczyć i że dokonali najlepszych dla siebie życiowych wyborów...

Tuż przed końcem 2012 roku jeden z tabloidów poinformował, że Agnieszka i Mikołaj nie są już parą. Aktorka miała ponoć spakować rzeczy partnera i wystawić je za drzwi swojego mieszkania. Na reakcję Agnieszki Włodarczyk nie trzeba było długo czekać. Jeszcze tego samego dnia na jej profilu na jednym z portali społecznościowych pojawił się wpis, w którym kategorycznie zdementowała krzywdzące ją plotki.
- Czytaliście dzisiejszego newsa? Podobno "wyrzuciłam" Mikołaja z domu. No cóż... Okazuje się, że na kłamstwie można nieźle zarobić. Zarabia gazeta, zarobią prawnicy, a na koniec i tak całe odszkodowanie za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji trafi w nasze ręce - napisała aktorka do swoich fanów.

Wiele wskazuje na to, że Agnieszka i Mikołaj już wkrótce położą definitywny kres pojawiającym się regularnie informacjom na temat nękających ich związek kryzysów i po prostu... wezmą ślub. Myślą ponoć o tym już od dawna. Są przekonani, że ich miłość przetrwa każdą burzę, a szczęściem, które razem budują od roku, cieszyć się będą przez resztę życia.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama