Reklama

Misza Hairulin: Gotujący muzyk

Czwartek, 3 kwietnia 2014 (09:37)

To bardzo apetyczny program. – Jego założeniem jest pokazanie widzom, że drób i wyroby drobiowe są smaczne, zdrowe, niedrogie oraz bardzo łatwe w „obsłudze” – mówi Misza Hairulin, który w kulinarnym „Każdemu w smak!” przedstawia oryginalne pomysły na pyszne i szybkie w przygotowaniu potrawy z wykorzystaniem wędlin drobiowych.

Wśród nich znajdziemy propozycje na dziecięcy kinderbal, studencką imprezę czy lunch do pracy. – Opowiem, jakie danie najlepiej przygotować, kiedy pojawią się niespodziewani goście, ile należy zjeść przed intensywnym treningiem i co jeść, aby nie przybrać na wadze.

Mam nadzieję, że amatorzy mięsa, zarówno smażonego, pieczonego, jak duszonego czy wędzonego przekonają się do moich propozycji – mówi z uśmiechem pochodzący z Rosji prowadzący i dodaje, że w jego rodzinnym domu rosół z kury czy kaczka z kapustą oraz jabłkami były większym rarytasem, niż panierowany kotlet.

Muzyk i kompozytor

– Jestem muzykiem i kompozytorem, a nowe dźwięki i melodie często przychodzą do mnie nagle i niespodziewanie. Z gotowaniem i wymyślaniem nowych potraw jest podobnie.

W pewnym momencie smaki i barwy łączą się w całość i powstaje nowa „melodia”. Czyli nowa, a przede wszystkim smaczna potrawa – tłumaczy Misza Hairulin, którego widzowie pamiętają z programu „Maraton uśmiechu”. Prezentowane przepisy można znaleźć na stronie: www. kazdemuwsmak.tvpuls.pl.

KRAS

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama