Reklama

Młodzieńczy wdzięk i męska charyzma

Piątek, 4 stycznia 2013 (09:33)

Jakub Wesołowski, czyli Marek Bromski z „Komisarza Aleksa”, jest najmłodszym aktorem nominowanym do tegorocznych Telekamer „Tele Tygodnia”. Już sam fakt, że znalazł się w gronie pięciu najlepszych z najlepszych polskich gwiazdorów szklanego ekranu, jest dla niego ogromnym powodem do dumy! A przecież niewykluczone, że to właśnie Kuba stanie w tym roku na najwyższym podium!

Zdjęcie

Kuba Wesołowski /fot  /Agencja W. Impact
Kuba Wesołowski
/fot /Agencja W. Impact

To, czy Kuba Wesołowski zostanie najmłodszym w historii Telekamer laureatem tego prestiżowego wyróżnienia, zależy teraz wyłącznie od widzów. Aby oddać swój głos na serialowego komisarza Marka Bromskiego, wystarczy wysłać SMS o treści TK.B1 na numer 7265 (koszt jednego SMS=a to 2,46 zł z VAT). Przy okazji zagłosować można również na "Komisarza Aleksa", który otrzymał nominację w kategorii Serial Tygodniowy Roku (SMS o treści TK.D1 na numer 7265). Przypominamy, że ważne będą tylko SMS-y wysłane do 28 lutego!

Zdjęcie

/fot /Agencja W. Impact

Jakub Wesołowski szturmem zdobył serca Polek już jako Igor w "Na Wspólnej". Wtedy, gdy rozpoczynał swoją przygodę z aktorstwem na planie telenoweli TVN, nie był wcale przekonany, czy zwiąże swoją przyszłość z tym zawodem. Sympatia, jaką wzbudził u widzów, i ogromy talent, który w pełnej krasie objawił genialną kreacją w filmie "Jutro idziemy do kina", pomogły mu podjąć decyzję, by związać się z aktorstwem na dłużej. Zwłaszcza, że każda kolejna rola Kuby okazywała się po prostu... świetna! Igor w "Na Wspólnej", Karol w "39 i pół", Mikołaj w "Klubie szalonych dziewic" i wreszcie Michał Konarski w "Czasie honoru" - te postacie sprawiły, że o młodziutkim aktorze mówiono wyłącznie w samych superlatywach.

Od kilkunastu miesięcy Jakub Wesołowski przeżywa apogeum popularności za sprawą komisarza Marka Bromskiego, w którego wciela się w "Komisarzu Aleksie". Sława nie jest jednak dla niego najważniejsza. Kuba chce tylko najlepiej jak potrafi wykonywać swoją pracę, pragnie po prostu być dobrym aktorem. Nominacja do Telekamery w kategorii Aktor Roku świadczy o tym, że jego marzenia się spełniają!

"Połączenie młodzieńczego wdzięku z męską charyzmą" - tak opisuje Jakuba Wesołowskiego Redakcja "Tele Tygodnia" w uzasadnieniu nominacji do Telekamery. Trudno nie zgodzić się z tą opinią...

 

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama