Reklama

Mocni faceci w pracy

Poniedziałek, 18 czerwca 2012 (16:05)

Niebywale przystojni, silni i odpowiedzialni. Rzucają kobiety na kolana swoim męstwem i odwagą.Tacy są prawdziwi mężczyźni – i w życiu, i na ekranie!

Zdjęcie

Kuba Wesołowski /fot  /AKPA
Kuba Wesołowski
/fot /AKPA

Skończyły się premierowe odcinki seriali. Na następne przyjdzie nam poczekać do jesieni. Ale to nie oznacza, że ich twórcy i aktorzy są na wakacjach. Trwają zdjęcia m.in. do "Komisarza Aleksa", "Czasu honoru", "Misji Afganistan" i "Na krawędzi". Te produkcje łączy jedno - to historie o prawdziwych facetach. 

Zdjęcie

Antoni Pawlicki /fot  /AKPA
Antoni Pawlicki
/fot /AKPA

Oni już się sprawdzili

Miniony sezon należał do Kuby Wesołowskiego i jego "Komisarza Aleksa", który zdystansował konkurencję. Rola policjanta Marka Bromskiego wymagała od aktora pewnych wyrzeczeń. Musiał m.in. zadbać o swoją kondycję fizyczną i dobrą formę. Ile imprez go przez to ominęło? - Praca to nie zabawa! Jak się spóźnisz na plan, to cała ekipa wyjdzie później - wyznał ostatnio Wesołowski. Efekty jego pracy zobaczymy we wrześniu. 

Wtedy też na ekrany trafi 5. sezon "Czasu honoru". A tam prawdziwych bohaterów nie brakuje! Jeden z nich - Janek (Antoni Pawlicki) - po zakończeniu wojny będzie szukał żony i dziecka, z którymi stracił kontakt w czasie powstania warszawskiego.

Zdjęcie

Marek Bukowski /fot  /AKPA
Marek Bukowski
/fot /AKPA

Rosną nowi rywale

Jesienią czekają nas też nowości. W Polsacie zobaczymy serial kryminalny "Na krawędzi". Policyjną grupą dochodzeniową będzie tam dowodził Tomasz Kamiński (Marek Bukowski). Canal+ pokaże serial wojenny "Misja Afganistan", którego bohaterami są żołnierze Plutonu Piechoty Zmechanizowanej.

Zdjęcie

Paweł Małaszyński /fot  /AKPA
Paweł Małaszyński
/fot /AKPA

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Super TV

Reklama