Reklama

Monika Mrozowska: Stawia na zielone

Wtorek, 24 czerwca 2014 (10:33)

Wydała dwie książki na temat gotowania dla dzieci, więc nikt inny nie pasowałby lepiej, aby zareklamować nowy program w stacji TLC – „Masterchef Junior”. Monika kojarzy się głównie z pasją do gotowania, ale też z zarażaniem tą pasją dzieci.

– Uwielbiam spotkania kulinarne, zwłaszcza warsztaty z maluchami, które wykazują się niesamowitą kreatywnością. Mam nadzieję, że w tym programie również będzie to widać – opowiada.

Tym razem piekielny Gordon Ramsay testować będzie kuchenne umiejętności najmłodszych. Premiera zaplanowana została na Dzień Matki, który jest szczególnie ważny dla Moniki Mrozowskiej.

Aktorka jest bowiem w ciąży. Nawet ze względu na swój błogosławiony stan nie zrezygnowała z wegetariańskiej diety. Jej córki Karolina i Jadzia również nie jedzą mięsa.

– Jeżeli kiedyś, będąc już dorosłymi pannami, stwierdzą, że czegoś im w diecie brakuje i że chciałyby spróbować smaków, w tym mięsa i innych, które na naszym stole się nie pojawiają, nie będę miała nic przeciwko – deklaruje zagorzała wegetarianka.

NHL

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama