Reklama

Monika Olejnik - ekscentryczna profesjonalistka

Czwartek, 28 czerwca 2012 (14:36)

Budzi skrajne emocje – jedni ją lubią, inni się jej boją. Jednak nikt nie może odmówić jej profesjonalizmu. Od lat jest jedną z najbardziej znanych medialnych postaci.

Zdjęcie

Monika Olejnik /fot  /AKPA
Monika Olejnik
/fot /AKPA

Zdjęcie

- Buty są ważne, reszta może być nie aż tak wyrazista. Inna recz, że na ogół te "mocne" bardzo są niewygodne, a najsłynniejsze marki nadają się tylko do przejścia z charakteryzatorni do studia - przyznaje Monika Olejnik
/AKPA /MWMedia


Jej telewizyjne i radiowe wywiady często są wielokrotnie cytowane przez media. Monika Olejnik to marka - więc zdarza się, że politycy sami zabiegają o spotkanie z nią na wizji.

Ostra i bezkompromisowa

Z mediami związana jest od lat. Znana z anteny Radia Zet i stacji TVN24, popularność zyskała dzięki wywiadom z politykami na antenie Radiowej Trójki. Ma opinię najostrzejszej polskiej dziennikarki. Gospodyni "Kropki nad i" znana jest z tego, że zadaje swoim rozmówcom trudne pytania i nie uznaje żadnych kompromisów.

Ma jedną słabość

Nasza rodzima Oriana Fallaci - zawodowo nieugięta, prywatnie ma słabość do... pięknych butów, które od lat kolekcjonuje. Ma ich około 100 par i oddzielny pokój przeznaczony wyłącznie na tę część garderoby. Jakie modele ceni? To buty na obcasach.
- Chodzenie w szpilkach mam wytrenowane - przyznaje. Muszą być ekstrawaganckie w formie i kroju, markowe. - Niestety, światowi projektanci jeszcze nie przysyłają mi swoich wzorcowych, bezpłatnych egzemplarzy - wyznała w jednym z wywiadów Monika Olejnik. Cała jej kolekcja warta jest ponoć 40 tysięcy dolarów. 

Zdjęcie

Monika Olejnik lubi też niebanalne dodatki /AKPA /MWMedia
Monika Olejnik lubi też niebanalne dodatki
/AKPA /MWMedia

JBJ

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama