Reklama

Murat Yildirim. Macho o pięknych oczach

Piątek, 2 grudnia 2016 (09:38)

W pięknej Selin zakochuje się przystojny Kartal. Nie tylko on. Także Aziz, jego przybrany ojciec, potężny i niebezpieczny przedsiębiorca. Wielka miłość i tajemnicza przeszłość bohaterów.

Serial „Królowa jednej nocy” to nowa produkcja znad Bosforu. W Turcji wyemitowano na początku tego roku 15 ponad dwugodzinnych odcinków. U nas będzie 49 po ok. 40 min. Nie wszystkim widzom się spodobał. Niektórzy uważali, że za bardzo przypomina telenowele latynoskie.

Zarzucano też słabą grę Meryem Uzerli, która wciela się w tytułową bohaterkę. W Polsce ta aktorka na pewno spotka się z sympatią. Podbiła już nasze serca jako rudowłosa sułtanka Hürrem we „Wspaniałym stuleciu”. A Murat Yildirim w roli Kartala na pewno uwiedzie Polki.

Jak go nie kochać?

Pierwsze odcinki „Królowej jednej nocy” wyemitowane w TVP 1 sprawiły, że w sieci zaroiło się od pytań na temat tego aktora. Oglądamy go w Polsce po raz pierwszy w tureckiej produkcji, mimo że wystąpił już w kilkunastu filmach i serialach.

Murat Yildirim w kwietniu tego roku skończył 37 lat. No cóż, nie jest pierwszej młodości, ale wygląda świetnie. Ponad 180 cm wzrostu, postawny, nie jest typem pięknego, gładkiego amanta. To twardziel z nieco toporną twarzą i za wielkim nosem.

„Co tam nos”, pisze zauroczona nim Agata z Płocka. „Jakie on ma oczy! Ciemnobrązowe i takie smutne! Gdyby patrzył na mnie tak jak na Selin, to bez namysłu rzuciłabym się w jego ramiona!”. Oj, chyba przystojnemu aktorowi przybędzie wielbicielek znad Wisły.

Tym bardziej że jest do wzięcia. Dwa lata temu rozwiódł się z przyjaciółką po fachu Burçin Terzioğlu. Poznał ją na planie serialu „Fitrina”. Małżeństwo przetrwało sześć lat. Była żona aktora jest zaprzyjaźniona z turecką gwiazdą Beeren Saat, znaną nam z roli sułtanki Kösem i Fatmagül.

Inżynier i artysta

Yildirim mógłby spokojnie grać macho albo kowboja w amerykańskich filmach. Także inżyniera. Skończył bowiem wydział mechaniczny na uniwersytecie technicznym. A swoją drogą to nie pierwszy turecki aktor, który może pochwalić się studiami niezwiązanymi z uprawianym zawodem. Mógłby też wcielić się w muzyka.

Dorabiał swego czasu jako perkusista. Jego wielką pasją jest też matematyka. My w jesienne wieczory oglądamy go w roli biznesmena Kartala, który zrobi wszystko, by odzyskać utraconą miłość. Czy mu się uda? Przed nami jeszcze ponad 20 odcinków serialu „Królowa jednej nocy”. Emocji nie zabraknie.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama