Reklama

Musiał wspiera akcję charytatywną „Powrót do szkoły”

Piątek, 14 września 2012 (09:43)

Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z „rodzinki.pl”, nie musi się martwić o to, że zabraknie mu pieniędzy na zakup książek i przyborów szkolnych. Wie jednak, że jest mnóstwo uczniów, który rodziców po prostu nie stać na pokrycie ogromnych kosztów edukacji dzieci. Dlatego Maciek postanowił wesprzeć akcję charytatywną „Powrót do szkoły” zorganizowaną przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce.

Zdjęcie

Maciek Musiał /fot  /Agencja W. Impact
Maciek Musiał
/fot /Agencja W. Impact

Już w najbliższą niedzielę - 16 września - Maciek Musiał pojawi się na imprezie finałowej akcji "Powrót do szkoły" i razem z innymi gwiazdami będzie uświadamiał mieszkańców Warszawy, jak ważna w rozwoju każdego dziecka jest edukacja.

Zdjęcie

/fot /Agencja W. Impact

Maciek pojawi się punktualnie o godzinie 13:00 na Placu Zamkowym, gdzie tuż obok kościoła św. Anny zbudowana zostanie instalacja przypominająca szkolną klasę i dioda będąca nowoczesną wersją tablicy, z której będzie się można dowiedzieć wszystkiego o akcji "Powrót do szkoły". Być może młodziutka gwiazda "rodzinki.pl" da się też namówić na chwilę zabawy na szkolnym podwórku, które powstanie na Placu Zamkowym i z pewnością będzie ogromną atrakcją dla najmłodszych warszawiaków.

Maciej Musiał podobno obiecał organizatorom akcji, że dołoży wszelkich starań, aby całe niedzielne popołudnie spędzić z uczestnikami imprezy. Zasiądzie w szkolnej ławce obok Natalii Kukulskiej, Pauliny Chylewskiej, Radka Brzózki i ekspertów ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Dochód z trwającej przez cały wrzesień akcji przeznaczony zostanie na pomoc wielodzietnym rodzinom, których nie stać na zakup podręczników i przyborów szkolnych.

 

 

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama