Reklama

Natalia Siwiec: Nowy program

Poniedziałek, 17 lutego 2014 (10:35)

– To program, w którym chciałam pokazać swoje życie, męża, spotkania z przyjaciółmi i imprezy moimi oczami – mówi o nowym show jego bohaterka. Co jeszcze nas czeka?

Od 2012, w którym została okrzyknięta „Miss Euro”, minęło 1,5 roku. – To było coś takiego, jakbym wpadła do jakiejś wirującej machiny, której obsługi musiałam się uczyć – wspomina początki w show-biznesie.

– Teraz czuję się jak ryba w wodzie, ale nadal wszystko w moim życiu dzieje się szybko – dodaje ze śmiechem Natalia Siwiec.

Będą kontrowersje?

Efektem szybkiej kariery jest nowy program – „Enjoy the view Love Natalia”. Skąd się wzięła nazwa? – Śmieję się, że noszę reklamę show na sobie, bo te słowa to jeden z moich tatuaży – tłumaczy. Jakim widokiem będzie więc cieszyć Natalia? Show został przeniesiony na godzinę 22, więc możemy się spodziewać kontrowersji. – Poleciłabym go wszystkim, ale raczej nie grzecznym dzieciom – opisuje ze śmiechem Natalia.

Nowa formuła

To będzie też zupełnie nowy format reality show: – Kamery nie towarzyszyły nam 24 godziny na dobę, ale były z nami tak często, że czasami miałam ich serdecznie dość. Zachowywaliśmy się naturalnie, żyliśmy swoim życiem, ale to życie pisało nam scenariusz, nie odwrotnie – tłumaczy tajemniczo. A co to oznacza? – Myślę, że udało nam się pokazać piękne chwile naszego związku z Mariuszem, ale pamiętajmy, że to show, więc będzie mnóstwo śmiechu i zabawnych zdarzeń. Natalia powiedziała też, po kim ma taką łatwość obcowania z kamerą.

– Moi rodzice mieli przyjechać na plan show na trzy dni, a zostali ponad tydzień. I wyszło wtedy, że mój tato to prawdziwe zwierzę telewizyjne! – mówiła z przejęciem gwiazda show.

Zresztą mąż Natali Mariusz Raduszewski ujął najlepiej plusy programu. – Mimo kamer, udało nam się zachować maksimum spontaniczności i naturalność, więc cieszcie się widokiem!

WBS

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama