Reklama

Niekiepski z niej rzecznik!

Piątek, 31 sierpnia 2012 (14:51)

Marzena Sztuka, czyli Halina Kiepska zawsze barwnie opowiada o przygodach bohaterów serialu "Świat według Kiepskich". Także zdaniem kolegów z planu, aktorka wie wszystko na ten temat. Śmiało więc mogłaby zostać rzecznikiem "Kiepskich"!

Zdjęcie

Marzena Kipiel-Sztuka /fot  /AKPA
Marzena Kipiel-Sztuka
/fot /AKPA


Pani Marzeno, Andrzej Grabowski, powiedział mi kiedyś, że pani wie wszystko "Kiepskich". Statystyki, fakty, anty-fakty ma pani w jednym palcu. Widzi się pani w roli rzecznika prasowego serialu?

- Naprawdę? Po prostu zawsze jestem przygotowana, ale to nie znaczy, że wiem wszystko. Czytam wszystkie scenariusze, żyję tym w sposób naturalny, bo to już trzynasty sezon.

I w końcu Halina chwyciła za pióro i spisała autobiografię o trudnym życiu u boku Ferdka. Ile stron liczy "Moje kiepskie życie"?

- Dużo, całe trzydzieści lat wspólnego życia.

Prywatnie pokusiłaby się pani o spisanie swoich wspomnień przy kominku?

- Nigdy! Tak się sparzyłam, jeśli chodzi o pewne gazety, które nazywam "kolorowe niebłyszczące", z których dowiadywałam się rzeczy, których nie wiedziałam o sobie, że teraz życie prywatne trzymam na uboczu. A przy kominku to się fajnie siedzi z grzańcem zimą i rozmawia się fajnie z przyjaciółmi.

Beata Banasiewicz - AKPA

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

teletydzien.pl/AKPA

Reklama