Reklama

Nowa książka Agnieszki Perepeczko

Poniedziałek, 8 października 2012 (15:54)

Latem jako pierwsi informowaliśmy, że Agnieszka Perepeczko, czyli niezapomniana Simona Muller z „M jak miłość”, pisze swoją kolejną książkę. Nowa pozycja w pisarskim dorobku aktorki właśnie trafia do księgarń!

Zdjęcie

Agnieszka Perepeczko /fot  /Agencja W. Impact
Agnieszka Perepeczko
/fot /Agencja W. Impact

"Myśl, tańcz i kochaj siebie" to już siódma książka Agnieszki Perepeczko, ale pierwsza, którą aktorka napisała... w duecie.

- Myślałam, że sześć książek wystarczy i że już żadnej więcej nie napiszę. Ale spotkałam Lenkę Świadek, młodą, pełną życia kobietę, z którą uwielbiam rozmawiać i dyskutować na wszystkie tematy. Z tych babskich rozmów zrodziła się nasza pierwsza, mam nadzieję, że nie ostatnia, książka - mówi Agnieszka Perepeczko.

Zdjęcie

/fot /Agencja W. Impact

"Myśl, tańcz i kochaj siebie" to - jak twierdzi niezapomniana Simona z "M jak miłość" - zderzenie sposobów myślenia, doświadczeń i wrażliwości dwóch kobiet: nieco kontrowersyjnej aktorki i prawie 40 lat od niej młodszej dziennikarki.

Co z tego "zderzenia" wynikło? - Zapraszam do księgarń - śmieje się gwiazda.

Książka Agnieszki Perepeczko i Leny Świątek trafia właśnie na półki księgarskie, a autorki przygotowują się do serii spotkań z czytelniczkami.

- Dostałyśmy mnóstwo zaproszeń z całej Polski i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by dotrzeć wszędzie tam, gdzie czekają na nas miłośniczki... życia. Bo przecież o życiu jest nasza książka, o jego urokach i niespodziankach, jakie przygotowało dla każdej z nas - mówi aktorka i pisarka.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama