Reklama

Olszówka kończy dziś 40 lat!

Czwartek, 15 grudnia 2011 (09:15)

Edyta Olszówka, czyli Pola Madejska z "Przepisu na życie", kończy dziś 40 lat. Czy udało się jej spełnić wszystkie swoje marzenia?

Zdjęcie

  Edyta Olszówka /Agencja W. Impact
  Edyta Olszówka
/Agencja W. Impact

- Jak jakieś marzenie się spełni, trzeba szybko na jego miejsce wrzucić kolejne, trzeba stale podnosić sobie poprzeczkę - mówi Edyta.

Aktorka zdaje sobie sprawę, że - choć dziś jest bardzo popularna i lubiana - może stracić to, na co pracuje od lat.

- Cały czas mam w sobie niepokój, że za chwilę wszystko może się skończyć, pęknąć jak mydlana bańka. Ciągle przychodzą piękniejsi, zdolniejsi, mądrzejsi i młodsi. Ja nie zacznę malować obrazów czy szyć sukienek, by zarobić na życie. Zarabiam jako aktorka i jestem szczęśliwa, że w ogóle mam pracę - twierdzi.

Edyta jako aktorka czuje się spełniona, ale jako kobieta wciąż poszukuje... miłości. Mówi, że wcale nie jest łatwo żyć we dwoje, ale głęboko wierzy, że w końcu spotka mężczyznę, który zaakceptuje ją taką, jaka jest.

Kiedyś zrezygnowała z wielkiej miłości dla zawodowych planów. Nie potrafiła żyć z kimś, kto zupełnie nie rozumiał jej potrzeb i nie był w stanie znieść jej zaangażowania w pracę.

- Praca to moja największa miłość, pasja, sposób na wyżycie się. Mężczyzna, który tego nie zrozumie, nie ma u mnie szans - śmieje się Edyta.

Aktorka wie, że idealnych mężczyzn nie spotyka się na każdym kroku. Jaki jest jej ideał?

- Chciałabym, żeby mój facet nosił mnie na rękach, obsypywał różami i czekał na mnie, gdy wracam do domu. Mężczyzna musi mi też imponować i jednocześnie ciągle mnie adorować, zdobywać - mówi.

Edyta Olszówka przyznaje, że bardzo szybko się zakochuje, ale jeszcze szybciej... odkochuje.

- Nie potrafię trwać w związku, w którym uczucie dogasa. Kiedy dochodzę do wniosku, że związałam się z niewłaściwym facetem, mówię po prostu "koniec" i odchodzę - wyznała kiedyś w wywiadzie.

Aktorka opowiadała kilka lat temu, że wróżka przepowiedziała jej, iż prawdziwą wielką miłość przeżyje po czterdziestce. Dziś - 15 grudnia - kończy 40 lat. Czy przepowiednia się sprawdzi?

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama