Reklama

Oprah Winfrey: Jej ciemna strona

Środa, 11 września 2013 (11:49)

Choć znajduje się w gronie najbardziej wpływowych kobiet świata, nie przestaje budzić kontrowersji. Na antenę TLC wraca z cyklem wywiadów, skorzystajmy więc z okazji i przyjrzyjmy się ciemnej stronie Oprah.

WYJĄTKOWI GOŚCIE

Bo pewnie wiecie, że ma skłonność do nadmiernego entuzjazmu, a w związku z tym i skandali? Nie miłosnych jednak, lecz biznesowych oraz wizerunkowych.

W 2004 r. schudła do 75 kg i zaczęła głosić wiarę w dietę cud, która „na zawsze uwolniła mnie od nadwagi”. 4 lata później ze szczupłej prezenterki nic nie zostało, więc jęła na antenie kłamać jak najęta. Obwiniała kłopoty z tarczycą, zamiast przyznać się do folgowania sobie podczas bankietów.

Jeszcze gorzej wypadła w 2007 r., gdy postanowiła rozdać telewidzom 276 Pontiaków G-Six – oczywiście za darmo! Dopiero potem okazało się, że szczęściarze musieli zapłacić olbrzymi podatek (aż 7000 dol.) albo oddać autko.

Śmiano się z Oprah także, kiedy zafascynowana teoriami New Age, zaczęła głosić wiarę w „prawdy”, objawione na kartach książki „Sekret”.

– Jeśli w coś uwierzycie i będziecie powtarzać, że to dostaniecie, tak się stanie – perorowała. Mnóstwo ludzi straciło czas. Wmawiali sobie, że spadnie im gwiazdka z nieba i... odchodzili z pustymi rękoma. Bardzo rozgniewała rodaków!

MAM

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama