Reklama

Otworzyła klinikę piękności

Poniedziałek, 5 marca 2012 (09:51)

Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z „M jak miłość”, od kilku dni odpoczywa wraz z partnerem i córeczką w górach. W niedzielę była gościem honorowym uroczystości otwarcia luksusowej kliniki piękności w Zakopanem.

Zdjęcie

/    /Agencja W. Impact
/ /Agencja W. Impact

Anna Mucha zjawiła się w zakopiańskim Nosalowym Dworze w niedzielę w samo południe. Do położonego u podnóży góry Nosal hotelu zaprosiła ją przyjaciółka, właścicielka sieci klinik La Perla. Ania nigdy nie kryła, że świetną sylwetkę i dobre samopoczucie zawdzięcza między innymi pomocy specjalistek z La Perli. To one pomogły jej kiedyś zrzucić zbędne kilogramy i sprawiły, że od tego czasu może się cieszyć nienaganną figurą.

Ania była bardzo ciekawa, jak wygląda ekskluzywna klinika piękności w Zakopanem i bez wahania zgodziła się uczestniczyć w otwarciu nowej placówki.

Anna Mucha jest już w Tatrach od tygodnia. Aktorka twierdzi, że świetnie tu wypoczywa i nabiera sił przed powrotem do pracy na planie "M jak miłość". Czas spędza - jak napisała na swoim blogu - na siedzeniu przed kominkiem, czytaniu książek i zajmowaniu się malutką córeczką.

- Takie wakacje były mi bardzo potrzebne - powiedziała podczas wizyty w Zakopanem.

 

 


Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama