Reklama

Pierwsza miłość: Odc.1834-1838

Poniedziałek, 17 lutego 2014 (10:35)

Nikola rezygnuje z planu zostania matką w ciągu najbliższych dwóch lat. Natan umożliwia spotkanie Sabiny ze swoją siostrą.

Grażyna informuje Grzegorza, że Błażej przeżywa trudne chwile. Król dochodzi do wniosku, że syn cierpi przez niego! Decyduje się przeprowadzić z chłopakiem męską rozmowę. Nikola obiecuje Radkowi, że plany związane z dzieckiem odłożą na dalszą przyszłość.

Propozycja nielegalnych interesów

Podczas oględzin samochodu Marysia i Szymon spotykają Aleksa. Wiktor odwiedza Anetę w galerii. Podczas luźnej rozmowy proponuje jej wspólne prowadzenie nielegalnych interesów! Sabina zaczyna tłumaczyć sobie, że Agata miała rację, że ją... więziła i torturowała.

Sabina odwiedza Agatę

Grażynie nie udaje się odwieść Sabiny od pomysłu odwiedzenia Agaty. Dziewczyna chce jej wybaczyć, a nawet zeznawać na jej korzyść w sądzie! Marysia żąda, by Aleks razem z Wiktorem zostawili ją i Anetę w spokoju.

Dochodzi do strzelaniny

Marysia zdaje bez problemu egzamin na prawo jazdy. Szymon w tym czasie znajduje dobrą ofertę kupna samochodu. Podczas napadu Błażejowi udaje się powalić na ziemię jednego z napastników. Grzegorz w tym czasie unieruchamia innego bandziora. Niestety, zostaje postrzelony przez trzeciego...

Adam postanawia odzyskać Kingę

Podczas rozmowy z ojcem Błażej wylewa cały nagromadzony żal, twierdząc, że jest najbardziej pokrzywdzony w tej całej sytuacji. Razem udają się do banku, w którym dochodzi do napadu... Adam postanawia odzyskać Kingę! Odmawia podpisania dokumentów dotyczących sprzedaży domu.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama