Reklama

"Po prostu" Tomasza Sekielskiego niebawem w TVP1

Piątek, 4 stycznia 2013 (13:49)

Powiem tylko: walczę, walczę! – Tomasz Sekielski odpowiada ze śmiechem na pytanie dotyczące jego tuszy. To nie pierwszy raz, kiedy dziennikarza dopadł efekt jo-jo. Zawsze jednak udawało mu się zrzucić zbędne kilogramy. Wystarczyła porządna motywacja. A taką bez wątpienia jest program na żywo, który wkrótce pojawi się w Jedynce.

Zdjęcie

Pod koniec ubiegłego roku zadebiutował jako pisarz. „Sejf” to powieść o misji wojskowej w Iraku. /fot  /MWMedia
Pod koniec ubiegłego roku zadebiutował jako pisarz. „Sejf” to powieść o misji wojskowej w Iraku.
/fot /MWMedia

- Sam odszedłem, nikt mnie wyrzucał - tłumaczył powody przejścia z TVN do TVP. - Mam do realizacji wiele pomysłów. Chcę robić filmy dokumentalne i być może będę pisał - zdradzał. Przez kilka miesięcy nie mógł pojawiać się na wizji z powodu zapisu w kontrakcie z byłym pracodawcą. Ten czas poświęcił swojej książce. - Główny bohater mojej powieści "Sejf", Artur Solski nie jest mną w 100 procentach - mówi. - Oczywiście jego ustami wypowiadam własne poglądy na temat dziennikarstwa - dodaje.

Zdjęcie

Tomasz Sekielski
/fot /AKPA

Debiutancką powieść zadedykował rodzinie "Ani, Julce i Łukaszowi - moim aniołom, które dodają mi skrzydeł". I chociaż dzięki książce zacieśnił rodzinne więzi, to przy okazji ponownie przybrał na wadze. Praca w domu sprzyjała bowiem częstym wizytom w kuchni.

Trudna sztuka odchudzania

Walka ze zbędnymi kilogramami to droga przez mękę. Trzeba jednak przyznać, że jedną wojnę z nadwagą Tomasz Sekielski już wygrał. W 2007 roku schudł ponad 20 kg! Czy tym razem schudnie równie skutecznie? Przekonamy się o tym 8 stycznia, kiedy zobaczymy go na żywo w studiu na Woronicza. Tego dnia ruszy zapowiadany od dawna jego program "Po prostu". Będzie to połączenie talk-show z magazynem reporterskim.

Marzena Juraczko

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

TV14

Reklama