Reklama

Policjanci i policjantki. Gwiazdy zdradzają, czy będą razem

Poniedziałek, 5 października 2015 (10:32)

„Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz”– gwiazdy serialu zdradzają, czy jest szansa, że ich bohaterowie po perturbacjach, w końcu będą razem.

Kiedy aspirant Białach w końcu zwrócił uwagę na Olę, ona znalazła szczęście z innym. Czy dla tej pary jest jeszcze jakaś szansa?

Mariusz Węgłowski: Nigdy do końca nie wiadomo, co przygotują dla nas scenarzyści... Ale szansa zawsze jest (śmiech)! Magdalena Malcharek: To tajemnica, nie możemy nic zdradzić!

Czy ojciec Oli zaakceptuje romans na komendzie?

Magdalena Malcharek: Widzowie zdążyli zauważyć, że komendant jest raczej nadopiekuńczym ojcem. Myślę, że trudno mu będzie zaakceptować jakiegokolwiek mężczyznę, który będzie się chciał zbliżyć do Oli. Policjanta tym bardziej...

Jako emerytowany policjant najlepiej Pan wie, jak wygląda ta służba. Czy koledzy z planu korzystają z Pańskiego doświadczenia?

MW: Oczywiście. Staram się im pokazywać prawidłowe zachowania w różnych sytuacjach oraz poprawne wykonywanie czynności z bronią, kajdankami. Muszę przyznać, że są pojętnymi uczniami.

MM: Mariusz na planie wyjaśniał mi wszystkie wątpliwości. Nie miałam wcześniej doświadczenia z bronią, więc podpowiadał mi, co i jak powinno zostać zrobione, żeby wyglądało wiarygodnie.

Co dla osoby nie znającej specyfiki pracy w mundurze okazało się najbardziej zaskakujące?

MM: Nie spodziewałam się, że to całe policyjne wyposażenie jest takie ciężkie! Kamizelka wielofunkcyjna, pas, broń, kajdanki – cały dzień w takim rynsztunku potrafi dać w kość. Zaskakujące bywają również reakcje ludzi na osoby w mundurze.

Słyszałam, że dorobił się Pan nowego przydomka.

MW: Kierownik planu zawołał mnie do podpięcia dźwięku. Magda zapytała czy też ma iść, czy tylko „sam Białach”. Ktoś z planu to usłyszał i połączył te dwa słowa. Tak narodziła się ksywka Sam Białach, ładnie brzmi, po angielsku (śmiech)!

Czy jest szansa, że wykorzysta Pan swoje doświadczenia z zespołu Hellos i Mikołaj zaśpiewa w serialu?

MW: Mam nadzieję, że tak! Chciałbym nie tylko zaśpiewać, ale zagrać na bębnach i pokazać swoje umiejętności w pełni. Wtedy ludzie zobaczyliby, że policjant nie musi być nudziarzem, tylko facetem z pasją, a ponadto pozytywnym człowiekiem.

Rozmawiała Natalia Łuczak

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama