Reklama

Polowanie na autografy gwiazd trwa...

Piątek, 6 lipca 2012 (09:57)

Na Promenadzie i na plaży w Międzyzdrojach zaroiło się od gwiazd, które przyjechały nad morze, by wziąć udział w 17. Festiwalu Gwiazd. Łowcy autografów mieli w czwartek okazję zdobyć podpisy m.in. Edyty Olszówki, czyli Poli Madejskiej z „Przepisu na życie”, i Olgi Bołądź, czyli Celiny Dłużewskiej z „Czasu honoru”.

Zdjęcie

Edyta Olszówka /fot  /Agencja W. Impact
Edyta Olszówka
/fot /Agencja W. Impact

Zdjęcie

Magdalena Boczarska
/fot /Agencja W. Impact

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach słynie z tego, że gwiazdy i gwiazdki, które zjeżdżają do nadmorskiego kurortu, nie unikają spotkań z fanami i - choć na co dzień nie są dostępne dla zwykłych śmiertelników - przez te kilka dni na początku lica odważnie stawiają czoła łowcom autografów i pamiątkowych zdjęć.

W czwartek do Międzyzdrojów zjechało kilkanaście znanych z seriali i filmów aktorek i aktorów. Największe "wzięcie" u fanów miała ślicznie wyglądająca i niezwykle sympatyczna Edyta Olszówka, czyli Pola Madejska z "Przepisu na życie", która z chęcią i z uśmiechem na ustach podpisywała podsuwane jej przez wczasowiczów karteczki. Równie serdeczna i przyjacielska w kontakcie z publicznością okazała się Olga Bołądź, czyli Celina Dłużewska z "Czasu honoru". Co prawda w paradującej po miasteczku w króciutkich spodenkach i wielkich okularach przeciwsłonecznych Oldze nie wszyscy rozpoznali gwiazdę "Hotelu 52" i "Układu warszawskiego", ale i tak kolejki ludzi pragnących zdobyć jej podpis były bardzo długie.

Łowcy autografów przez cały czwartek polowali przed Hotelem Amber na swoich ulubieńców. To właśnie na rozciągniętym przed wejściem do hotelu czerwonym dywanie pojawia się codziennie najwięcej gwiazd. Szczęśliwcom udało się zdobyć podpisy m.in. Piotra Zelta, czyli Patryka Koliby ze "Szpilek na Giewoncie", Marka Włodarczyka, czyli niezapomnianego komisarza Zawady z "Kryminalnych", Marcina i Rafała Mroczków, czyli Piotra i Pawła Zduńskich z "M jak miłość", Magdaleny Boczarskiej, czyli Marty z "Misji: Afganistan", Andrzeja Grabarczyka, czyli Jerzego Chojnickiego z "Klanu", Marcina Kwaśnego, czyli mecenasa Olszewskiego z "Prawa Agaty", Rafała Zawieruchy, czyli Kuby z "Przepisu na życie", i wielu innych gwiazd.

W piątek do Międzyzdrojów przyjadą kolejni festiwalowi goście. Kolekcjonerzy autografów od rana czekają na nich przed Hotelem Amber. Polowanie na autografy potrwa do niedzieli, kiedy to 17. Festiwal Gwiazd oficjalnie się zakończy.

Złap autograf od gwiazdy

liczba zdjęć: 16


Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama