Reklama

Radosław Majdan: Dał się okiełznać

Wtorek, 24 czerwca 2014 (10:33)

Przed kilkoma dniami hucznie świętował 42. urodziny. Radosław Majdan jest jednym z najbardziej znanych polskich piłkarzy. Był bramkarzem, reprezentantem Polski, ale na czołówki gazet trafił dopiero pod koniec sportowej kariery.

Jego barwne życie prywatne nadaje się doskonale na scenariusz filmowy. Pierwszą żoną piłkarza była Sylwia Majdan, projektantka mody. W 2003 roku poznał Dodę, z którą dwa lata później się ożenił. Był to jeden z najbardziej burzliwych związków w historii mediów, a para nie znikała z pierwszych stron gazet.

Rozstanie i rozwód zakończyły to prasowe show. Jednak Radosław Majdan od zainteresowania mediów nie stroni. Pojawił się w wielu programach telewizyjnych, zarówno publicystycznych, jak i „reality show”.

Wystąpił min. w „Tańcu z gwiazdami”, a niedawno był gościem w kontrowersyjnym programie „Warsaw Shore”. Zagrał w czterech teledyskach, trzech reklamach oraz dwóch filmach. Na pierwsze strony kolorowych gazet oraz plotkarskich portali wrócił za sprawą swojej nowej miłości – Małgorzaty Rozenek. Ich związek długo był jednym z najgorętszych medialnych tematów, a oni sami długo ukrywali się ze swoimi uczuciami.

Jawnie celebrują miłość

Od niedawna jawnie celebrują swoją miłość. A postrzegany jako niepoprawny hulaka Majdan, tym razem zaistniał w mediach w pozytywnym kontekście – jako czuły, troskliwy oraz bardzo odpowiedzialny mężczyzna, który dał się okiełznać i udomowić.

To pozwoliło mu podreperować nadszarpniętą reputację. Wygląda na to, że nowe, spokojne życie mu służy. Zmienił styl ubierania się, zajął się biznesem – wypuścił nową linię sygnowanych przez siebie perfum oraz otworzył studio tatuażu. W programie „Z tyłu sceny” poznamy kulisy jego sportowej kariery i życia prywatnego. Czym nas jeszcze zaskoczy?

JBJ

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama