Reklama

Razem w życiu i w pracy

Środa, 18 lipca 2012 (14:49)

Agnieszka Warchulska i Przemek Sadowski zakochali się w sobie na planie „Piewszego miliona”. Po latach znów grają w jednym serialu!

Zdjęcie

Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski /fot  /AKPA
Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski
/fot /AKPA

Aktorzy często mówią, że nie należy łączyć życia prywatnego z zawodowym. A jednak uczucia rozgrzane filmowym klapsem zdarzają się w ich środowisku nader często! Miłość Agnieszki i Przemka nie była jednak przelotnym romansem. 

Zdjęcie

Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski z synkiem
/fot /AKPA

Kochają się i razem pracują

Trzynaście lat temu pracowali na planie serialu "Pierwszy milion". Tam właśnie się poznali i zakochali. We wrześniu będą obchodzić ósmą rocznicę ślubu. W grudniu ich synek Jan skończy siedem lat. Drugi owoc miłości aktorów - Franciszek - niedawno miał pierwsze urodziny. Teraz pracują razem na planie nowego serialu Polsatu, "Na krawędzi".

Mają powody do radości

To musiała być dla małżonków nie lada niespodzianka! Początkowo rolę Agnieszki miała przecież grać Sonia Bohosiewicz. Ponieważ jednak właśnie została mamą, jej miejsce zajęła Warchulska. Aktorka, znana m.in. z seriali "Miasteczko", "Pogoda na piątek" czy "M jak miłość", tym razem zagra Jolę, policyjnego technika i fotografa. Nowa rola ma być duża i wyrazista. Ale to nie jedyny powód radości. W serialu "Na krawędzi" Sadowski wcieli się w policjanta. Być może policyjne kostiumy podziałają na wyobraźnię małżonków i dodadzą pikanterii w ich stabilnym związku?

Aleksandra Lipiec

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Super TV

Reklama