Reklama

Robert Lewandowski: Zagra dla Bayernu Monachium

Piątek, 24 stycznia 2014 (10:34)

Robert ma swój plan, który krok po kroku realizuje. Tylko co będzie dalej? Lepszego miejsca do gry w piłkę od Bayernu na ziemi już nie ma!

Pierwszego lipca całe Niemcy na chwilę przestaną się emocjonować mistrzostwami świata w Brazylii. Ostatnie mecze 1/8 mundialowego finału przestaną mieć znaczenie, bo tego dnia czołówki wszystkich gazet zajmie uśmiechnięty Robert Lewandowski pozujący z koszulką Bayernu Monachium.

W ten sposób nasz rodak wkroczy do magicznego świata zarezerwowanego dla największych piłkarskich sław. Robert dołączy do zespołu, o którym mówi się FC Hollywood, i w którym występują same gwiazdy.

Postąpił honorowo

Lewandowski dzięki umowie z mistrzami Niemiec ma zarabiać ponad 100 tysięcy złotych dziennie! Jednak to nie same pieniądze miały wpływ na wybór Roberta. Gdyby chodziło o kasę, to Lewy zapewne wybrałby ofertę Realu Madryt, który w ostatnich dniach grudnia zaoferował naszemu rodakowi ponad 80 milionów euro za sześć lat gry w ekipie Królewskich. Polak postąpił jednak honorowo i dotrzymał obietnicy, jaką dał działaczom bawarskiego klubu pół roku wcześniej.

Potrzebuje ochrony?

Okazuje się jednak, że nie wszystkim spodobał się jego transfer do Monachium i nasz piłkarz dostał sporo pogróżek. Jedna z niemieckich gazet napisała, że Lewy podchodzi do gróźb dortmundczyków z dystansem, ale o bezpieczeństwo rodziny martwi się jego żona Anna. To pod jej naciskiem Robert zastanawia się nad zatrudnieniem ochrony.

Piotr Wójcik

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama