Reklama

Sandra Echeverria: Najbardziej znana Meksykanka w Hollywood

Poniedziałek, 2 czerwca 2014 (14:32)

Jak na razie najbardziej znaną Meksykanką w hollywoodzkiej fabryce snów jest Salma Hayek. Wiele jednak na to wskazuje, że o swoją wyjątkową pozycję powinna się zacząć obawiać.

Wśród młodego pokolenia latynoskich aktorek rośnie jej poważna konkurencja. O kim mowa? O pięknej Sandrze Echeverrii! Fanom telenowel nie trzeba jej przypominać, bo popularność, także w Polsce, zdobyła rolą Jade w „Pustynnej miłości” oraz tytułową „Mariną”. Ostatnio można ją było oglądać ponad dwa lata temu w telenoweli „Relaciones Peligrosas”.

Nie znaczy to jednak, że całkowicie opuściła rodzimych fanów. Nadal ma ważny kontrakt z Televisą, a w tej chwili w produkcji są aż cztery seriale z jej udziałem m.in. „Amor de mis Amores”.

Sukcesy zawodowe i w życiu prywatnym

Jednak dla ambitnej Meksykanki świat latino był za mały – Sandra zaczęła na poważnie myśleć także o karierze w Hollywood. Ma już na tym polu niemałe sukcesy. W 2012 r. wybrano ją bowiem do obsady filmu samego Olivera Stone’a – „Savages. Ponad bezprawiem”.

Wtedy zagrała u boku m.in. Johna Travolty i... Salmy Hayek. Naturalna uroda (aktorka podkreśla, że nigdy nie poszła „pod nóż” chirurga plastycznego!) i wdzięk Sandry przypadły do gustu Hollywood.

Dzięki temu w zeszłym roku mogliśmy ją zobaczyć w jednej z głównych ról w amerykańskim serialu „The Bridge”. Sukcesy zawodowe idą u niej w parze z prywatnymi – kilka dni temu podpatrzono, jak ze swoim partnerem Leonardo De Lozanne wybierali pierścionek zaręczynowy... Sylwetkę Sandry Echeverrii publikujemy na życzenie Czytelniczki Kasi.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama