Reklama

Sekrety związków w talk-show Katarzyny Skrzyneckiej

Piątek, 28 października 2011 (15:13)

Czy prawdziwa miłość zdarza się tylko w książkach? Czy w pogoni za karierą i nowymi wyzwaniami warto odkładać myślenie o niej na później?

Zdjęcie

  Katarzyna Skrzynecka /AKPA
  Katarzyna Skrzynecka
/AKPA

W nowym programie "Miłość jak z powieści" prowadząca Katarzyna Skrzynecka udowodni, że wielkie uczucie może przydarzyć się każdemu, w najbardziej nieoczekiwanym momencie.

- W tym programie różni goście, często z pierwszych stron gazet, opowiedzą prowadzącej o sekretach swoich związków. Równie ważna jest też osoba prowadzącej taki program. Zaproponowaliśmy go Katarzynie Skrzyneckiej, bo jest idealną kandydatką: ciepłą, naturalną, która fantastycznie tworzy atmosferę do zwierzeń - słyszymy w produkcji programu.

Bohaterami pierwszego odcinka będą Agata i Marek Kościkiewiczowie. W kolejnych natomiast zobaczymy Krzysztofa i Katarzynę Respondków, Pawła Królikowskiego i Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Zdradzą nam, czy ich związki zawsze układały się jak w bajce, czy też czasami wisiało nad nimi widmo rozstania. Oprócz anegdot i wspomnień, goście podzielą się z prowadzącą receptami na udane małżeństwo.

KZ

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama