Reklama

Seks w wielkim mieście: Co dalej u czterech wspaniałych

Poniedziałek, 17 lutego 2014 (10:35)

Cały świat kochał się w dziewczynach z Nowego Jorku. Panowie wielbili je za sex appeal, panie – za smykałkę do mody i odwagę sięgania po przyjemności. Co dzisiaj słychać u Carrie, Samanthy, Mirandy i Charlotty?

Pamiętają Państwo „Seks w wielkim mieście” (1998-2004), czyli zabawny, śmiały serial o perypetiach czterech poszukiwaczek przygód z Nowego Jorku?

Oczywiście – przygód o zabarwieniu mocno erotycznym? Doczekał się aż 6 sezonów! – Bo six (ang. sześć – red.) jest jak sex – śmiał się Chris Noth, grający Pana Biga. Powstały także dwa filmy kinowe o dalszych losach czwórki na wysokich obcasach.

Felietony i książki

Cała zabawa zaczęła się jednak dużo wcześniej, od felietonów i książki Candace Bushnell. Autorka przyznaje: – Mam lekkie pióro i talent do pozyskiwania sobie sympatii, „Seks” nigdy jednak nie byłby tak popularny, gdyby nie one – Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis i Kim Cattrall.

Co dzisiaj u nich słychać? Czy popadły w zapomnienie? Sarah Jessica Parker, czyli Carrie (pamiętacie, jak kochała buty Manolo Blahnika?) właśnie zabrała się za projektowanie własnej kolekcji. Od 28 lutego kozaczki słynnej butoholiczki będą dostępne w amerykańskich domach towarowych Nordstrom.

Sarah nadal gra w filmach

Sarah oczywiście nadal gra w filmach, bryluje na pokazach mody, jest żoną Matthew Brodericka i mamą trójki dzieci. Pech przez chwilę prześladował za to Kim Catrall, znakomitą w roli wyuzdanej Samanthy. – Moja Sam miała szczęście do facetów, a ja trzy razy się rozwiodłam – narzeka. Miała także przestój w pracy, ale wreszcie rusza z nową produkcją, serialem „Sensitive Skin” o pewnej pani, próbującej uporać się z kryzysem wieku średniego.

Babcia była nianią Ringo Starra

– Moja babcia była nianią Ringo Starra. Nie poddam się tak łatwo! – mówi Kim, która przyszła na świat w mieście Beatlesów, Liverpoolu. Śmiało patrzy w przyszłość, marząc o 3. części filmowych przygód bohaterek „Seksu”. Jej koleżanki z planu Cynthia Nixon (chłodna Miranda) i Kristin Davis (romantyczna Charlotte) z niesmakiem bojkotują pomysł, bo lubią to, co robią dziś. Grają w teatrze, filmach i kochają życie bez „Seksu”.

MAM

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama