Reklama

Sokołowska w Gdyni jako drugi reżyser

Niedziela, 13 maja 2012 (21:12)

Anita Sokołowska, która podczas ceremonii zamknięcia festiwalu filmowego w Gdyni, kroczyła po czerwonym dywanie w pięknej czerwonej sukni projektu Tomasza Olejniczaka, przyjechała tu z filmem "W sypialni" Tomasza Wasilewskiego.

Zdjęcie

/    /AKPA
/ /AKPA

Tym razem jednak aktorka poznawała pracę na planie od zupełnie innej strony. "Tomek Wasilewski jest moim przyjacielem. Zapytał, czy mogłabym mu pomóc na planie. W sumie plan trwał trzy tygodnie, ja pomagałam przez tydzień.

Robiłam wszystko - byłam drugim reżyserem, kierownikiem planu, kierowcą. Super doświadczenie! Mogłam poznać pracę nad filmem od drugiej strony. Wyjaśniło mi to dużo jako aktorce. Fajna przygoda. Do tego stopnia, że Tomek zaproponował mi pracę przy swoim kolejnym filmie. Będę tam drugim reżyserem i wejdę na cały okres zdjęciowy.

Traktuję to jako wstęp do pracy przy swoich projektach" - wyjaśniła aktorka, przygotowująca obecnie monodram o poetce Marii Komornickiej, kobiecie, która na początku XX wieku ogłosiła, że jest mężczyzną i zmieniła nazwisko na Piotr Odmieniec Włast.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

teletydzien.pl/AKPA

Reklama