Reklama

Stosunek aktorek do operacji plastycznych

Czwartek, 25 sierpnia 2016 (13:37)

W Hollywood nie zawsze talent ułatwia aktorkom zrobienie kariery. By stać się gwiazdą, trzeba zachwycać urodą. Pierwsze zmarszczki często oznaczają dla nich przejście na drugi plan...

Kim Basinger zawsze pięknie wyglądała. Śliczną, gładką buzię miała nie tylko w filmie „Nigdy nie mów nigdy”, ale także w późniejszych. Zapewniała, że młody wygląd zawdzięcza unikaniu słońca, treningom, zdrowemu jedzeniu i odpowiedniej pielęgnacji twarzy.

– Operacje plastyczne są mi obce – mówi. Czy rzeczywiście? – To chyba niemożliwe. Jak na swoje 63 lata, to ostatnio ma podejrzanie gładkie czoło, jak tafla lodu – piszą krytycy. Może była jakaś drobna korekta? Po co się tak zapierać.

Starzeć się z klasą

Są jednak hollywoodzkie gwiazdy, które kategorycznie sprzeciwiają się operacjom plastycznym. Nie wstydzą się swoich zmarszczek. Cenią piękno naturalne i starzeją się z klasą. Należą do nich Meryl Streep i Halle Berry.

– Nie pochwalam operacji plastycznych, sama dbam o to, co mam. Nie zdarza mi się pójść do łóżka ani nawet uciąć sobie krótkiej drzemki z ma- kijażem na twarzy – mówi ta druga.

Znacznie młodsza od nich, również przeciwniczka skalpela, Eva Longoria, żartuje, że lubi swoje małe piersi i zamiast je poprawiać, stosuje silikonowe wkładki. Angielka Kate Beckinsale zapewnia, że woli naturalny wygląd niż rozciągnięte twarze kobiet w Los Angeles.

– Jestem wściekła na tych, którzy podejrzewają mnie o operacje – dodaje.

Mimika to rzecz cenna

– Decydując się na operację plastyczną, stajemy sie porcelanowymi kukiełkami, tracimy mimikę, a to przecież rzecz najważniejsza dla aktora – wyjaśnia Jane Seymour, która nie ukrywa swoich zmarszczek.

Za twarzami „zamrożonymi w czasie” nie przepada też Julianne Moore (55 lat).

48-letnia Julia Roberts wyznała, że pragnie, by dzieci widziały na jej twarzy to, że jest wkurzona, szczęśliwa lub zmieszana. Botoksowym dziwadłem nie zamierza też być Jodie Foster, chce grać kobiety, które naturalnie się starzeją. I za to lubią ją widzowie.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama