Reklama

Stużyńska znów jest na topie

Piątek, 23 listopada 2012 (15:47)

To jest jej rok! Po wielu miesiącach zawodowej posuchy Magdalena Stużyńska znów jest u szczytu popularności. Ale czy nie ucierpi na tym jej rodzina?

Zdjęcie

– Praca nie jest fundamentem mojego życia – mówiła parę lat temu. Teraz jednak Magda spędza na planie całe dnie… /fot  /AKPA
– Praca nie jest fundamentem mojego życia – mówiła parę lat temu. Teraz jednak Magda spędza na planie całe dnie…
/fot /AKPA


Przed Magdą trudny okres. Lada dzień zaczynają się zdjęcia do drugiej serii "Przyjaciółek", a praca na planie trwa od świtu do wieczora. Oprócz tego Magda ma wiele zobowiązań jako gwiazda Kabaretu Moralnego Niepokoju, w którym zastąpiła Katarzynę Pakosińską. 

Zdjęcie

W serialu "Przyjaciółki" gra Ankę, nieco zaniedbaną kurę domową, matkę trójki dzieci, która coraz częściej czuje się nieszczęśliwa, a smutki topi w alkoholu. Ma też ciągle problemy z mężem (w tej roli Bartek Kasprzykowski).
/fot /AKPA

6 stycznia w teatrze Capitol odbędzie się premiera nowego programu, a to oznacza wiele prób. Będzie ciężko, zwłaszcza że Magda w pracy nie uznaje półśrodków. - Jest aktorką, ma wpojony etos zawodu: na występie i na próbie trzeba być. Jeśli kogoś nie ma, znaczy, że umarł albo jest ciężko chory - mówił o niej Robert Górski.

Gwiazda jednak zawsze znajduje czas dla męża i synów - 8-letniego Brunona i półtorarocznego Gustawa. - Cały wolny czas bez reszty poświęcam rodzinie. Tu nie ma taryfy ulgowej - deklaruje Magda. Jest więc szansa, że przynajmniej święta Bożego Narodzenia spędzą razem...

Marta Drelich

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

TV14

Reklama