Reklama

To jest czas Katarzyny Kwiatkowskiej

Poniedziałek, 28 maja 2012 (13:06)

Poczucie humoru to jej znak firmowy. Gdyby nie czujne oko Szymona Majewskiego, być może polski show-biznes przegapiłby prawdziwą perłę. Katarzyna Kwiatkowska przebijała się do elity aktorskiej długo i z trudem. Teraz jest jej czas.

Zdjęcie

Katarzyna Kwiatkowska /Kurnikowski /AKPA
Katarzyna Kwiatkowska
/Kurnikowski /AKPA

Pełna temperamentu Magda w "Regułach gry" i poczciwa Paula w "Aidzie" - to ostatnie duże serialowe role Katarzyny Kwiatkowskiej. W obu bawi i budzi sympatię. A tak niewiele brakowało, by zasiliła rzeszę niespełnionych aktorek, które przez całe życie zawodowe grają epizody i na próżno czekają na wielką szansę. Dla niej przepustką do sławy był program "Szymon Majewski Show", w którym parodiowała znane kobiety. 

Zdjęcie

Katarzyna Kwiatkowska i Jan Jankowski jako serialowe małżeństwo w "Regułach gry"
/Piotr Mizerski /TVN

Doda wiecznie żywa


- Nie mam ulubionej postaci. Znudziłabym się, parodiując jedną osobę - mówiła w jednym z wywiadów. Jej parodie to dzieła sztuki. Była Krystyną Jandą i Kazimierą Szczuką, Nelli Rokitą i Dodą. To ostatnie wcielenie towarzyszy jej od lat. Niedawno jako Doda odwiedziła program "Szymon na żywo". Znów była świetna.

Zwykła dziewczyna


Obyczajowo-komediowy serial "Aida" średnio spodobał się publiczności. Nie wiadomo, czy będzie miał dalszy ciąg. Katarzyna Kwiatkowska jednak zdołała się przebić ze swoją rolą Pauli - zwyczajnej dziewczyny z sąsiedztwa, która jednocześnie jest prostytutką. W ostatnim przed wakacjami odcinku Paula i jej przyjaciółka Aida (Sonia Bohosiewicz) szykują się na ślub Zibiego (Tomasz Sapryk). Wybierają suknie, ale czy w ogóle dojdzie do zaślubin?

Dobra żona

Wiadomo, że jesienią obejrzymy nowe odcinki serii "Reguły gry". Już ruszyły zdjęcia! Co przydarzy się bohaterom? Być może dziecko. W przedwakacyjnym odcinku mąż Magdy (Katarzyna Kwiatkowska) poddaje się specjalistycznym badaniom, gdyż małżonkowie nie mogą doczekać się potomka. Lekarze diagnozują u mężczyzny pewien medyczny problem. Czy to przeszkodzi parze w posiadaniu dziecka? Zobaczymy.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Telemax

Reklama