Reklama

Will Smith: Na dużo pozwala

Wtorek, 24 czerwca 2014 (10:33)

Mimo że, jak sam powiedział „nie jest facetem od sequeli”, ostatnio nie stroni od kręcenia kontynuacji swoich największych hitów. Po trzeciej części „Facetów w czerni”, zabrał się za realizację „Bad Boys 3”, a w kolejce czeka także... „Hancock 2”!

Widocznie po klapie filmu „1000 lat po Ziemi”, w którym wystąpił z synem Jadenem, uznał, że lepiej sięgać po sprawdzone formaty. Szesnastoletni Jaden zdaje się iść w ślady ojca i trenuje sztuki walki do drugiej części filmu „Karate Kid”.

Tymczasem jego dwa lata młodsza siostra Willow, zamiast aktorskiej smykałki odziedziczyła po ojcu zamiłowanie do śpiewania. Singiel „Whip My Hair”, który wydała jako dziesięciolatka (!) szturmem podbił amerykańskie listy przebojów.

Opinia publiczna zastanawiała się, czy to nie za wcześnie na muzyczną karierę, jednak Will Smith i jego żona Jada Pinkett-Smith znani są z liberalnego podejścia do wychowania i pozostawiania dużej swobody. – Nasze dzieci same podejmują decyzje. Jeśli są błędne, ponoszą konsekwencje – tłumaczą.

NHL

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama