Reklama

"Z moją bohaterką łączy mnie otwartość na ludzi"

Czwartek, 19 stycznia 2012 (11:54)

W nowym polskim serialu „Galeria” Magdalena Turczeniewicz gra główną bohaterkę, przebojową Karolinę, która po powrocie ze studiów w Mediolanie marzy o otwarciu sklepu z biżuterią. A jak się pracuje Magdzie na planie produkcji?

Zdjęcie

  Magdalena Turczeniewicz na planie serialu "Galeria" /AKPA
  Magdalena Turczeniewicz na planie serialu "Galeria"
/AKPA

Widzowie pamiętają panią z serialu „Egzamin z życia”, potem głównie grała pani w teatrze. Co sprawiło, że znów zdecydowała się pani na pracę w telewizji przyjmując rolę w nowym serialu „Galeria”?

– Tęsknota za pracą na planie, ale też rola wydała mi się interesująca.

W „Galerii” wciela się pani w postać przebojowej Karoliny. Czy identyfikuje się pani z bohaterką?

– To, co nas łączy, to na pewno duża otwartość na ludzi i ciekawość świata. Oddaję tej postaci swoją wrażliwość, więc na pewno ma ona w sobie trochę ze mnie, ale na szczęście są też w niej pokłady mi nieznane.

Jak się pani pracuje w... „Galerii”?

– Świetnie. Ekipa bardzo się zgrała i mam nadzieję, że ta energia przełoży się na ekran.

Podobno między pani bohaterką a zawistną córką właściciela galerii, Anitą, którą gra Julia Pietrucha, mocno będzie iskrzyć?

– Taki jest plan scenarzystów. Pojawią się między nami mężczyźni, którzy będą punktem zapalnym naszego konfliktu. Na razie jesteśmy na początku tej historii, ale z każdym odcinkiem napięcie między nami rośnie.

Czy zdradzi pani kilka szczegółów z akcji?

– Galeria to miejsce, w którym przecinają się losy przeróżnych ludzi. Walczących o władzę i pieniądze, pełnych ambicji, zazdrości, tkwiących w skomplikowanych relacjach. Ale są tu też ludzie dobrzy i mądrzy w swej prostocie. Wachlarz poruszanych problemów jest tak szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Teresa Różycka

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

To i Owo

Reklama