Reklama

Za co dostał konewkę 2012?

Środa, 21 marca 2012 (10:37)

Filip Bobek, czyli Artur Sagowski z „Prosto w serce” i niezapomniany Marek Dobrzański z „BrzydUli”, został pierwszym laureatem nowych nagród – Konewek 2012.

Zdjęcie

Anna Dereszowska, Filip Bobek /    /Agencja W. Impact
Anna Dereszowska, Filip Bobek
/ /Agencja W. Impact

Konewki to nagrody przyznawane za... czytanie. Co roku otrzymywać je będą debiutujący swoim głosem w audiobookach aktorzy i muzycy. W tym roku Konewka powędrowała do rąk Filipa Bobka, który wystąpił jako książę w audiobooku "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków".

Zdjęcie

/ /Agencja W. Impact

- Symboliczne Konewki mają służyć do podlewania audiobookowego talentu - powiedział przedstawiciel producenta "Śnieżki", wręczając nagrodę Filipowi.

Jako pierwsza wyróżnienia pogratulowała Bobkowi Anna Dereszowska, czyli Sandra Matuszewska z "M jak miłość", która wcieliła się w audiobooku w Królewnę Śnieżkę.

- Żałuję, że wtedy, kiedy ja debiutowałam, nie przyznawano Konewek, ale cieszę się, że nagrodę dostał właśnie Filip. Świetnie nam się razem pracowało! Jego głos jest wprost stworzony do audiobooków - powiedziała Ania.

- Ciche, spokojne studio nagraniowe jest czymś zupełnie innym niż plan filmowy czy serialowy. Odpoczywałem, nagrywając swoje partie do "Śnieżki". Mam nadzieję, że moja przygoda z audiobookami nie skończy się na debiucie i że jeszcze wiele razy będę miał możliwość grania tylko swoim głosem - mówił Filip Bobek, dziękując za nagrodę.

Uroczystość wręczenia Konewek 2012 odbyła się przy okazji premiery "Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków" w warszawskim Klubie Traffic. Po części oficjalnej Anna Dereszowska i Filip Bobek spotkali się z dzieciakami - najmłodszymi fanami audiobooków.

 


Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama