Reklama

Zaradne mamy na wybiegu!

Poniedziałek, 25 czerwca 2012 (06:57)

Uliczne pokazy mody, które co roku w czerwcu odbywają się w ramach Warsaw Fashion Street na Krakowskim Przedmieściu, są świetną okazją dla gwiazd i celebrytów, by pochwalić się swoimi... dzieciakami. W niedzielę na wybiegu obok swoich sławnych mam pojawiły się m.in. córki Małgorzaty Pieńkowskiej, Moniki Mrozowskiej i Magdaleny Smalary.

Zdjęcie

Maria Niklińska z Jolantą Fajkowską, Małgorzata Pieńkowska z córką i Monika Mrozowska z córką /fot  /Agencja W. Impact
Maria Niklińska z Jolantą Fajkowską, Małgorzata Pieńkowska z córką i Monika Mrozowska z córką
/fot /Agencja W. Impact

Pokazy z udziałem gwiazd i ich dzieci są co roku wielką atrakcją Warsaw Fashion Street. Znane panie bardzo chętnie godzą się wystąpić na wybiegu w towarzystwie swoich dzieciaków i nie kryją dumy, gdy ich pociechy nagradzane są gorącymi oklaskami zgromadzonej na Krakowskim Przedmieściu publiczności.

W tym roku do występu w charytatywnym pokazie "Zaradna mama" udało się namówić m.in. Małgorzatę Pieńkowską, Monikę Mrozowską i Magdalenę Smalarę, które po wybiegu przemaszerowały ze swoimi córkami. Gwiazdy i ich dzieci zaprezentowały kreacje autorstwa najlepszych polskich projektantów mody. Obok znanych z seriali aktorek swoimi pociechami pochwaliły się też: Hanna Lis, Anna Maruszeczko, Anna Głogowska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Magdalena Steczkowska.

Na wybiegu nie mogło oczywiście zabraknąć także Jolanty Fajkowskiej i jej pięknej córki, Marii Niklińskiej, czyli Agaty Wilczyńskiej z "Klanu". Wielką atrakcją pokazu był również udział Katarzyny Glinki, czyli Kasi Górki z "Barw szczęścia", która jednak nie zdecydowała się pokazać fanom swego półrocznego synka Filipa.

Kreacje, w jakich wystąpiły na wybiegu gwiazdy i ich dzieci, po pokazie przekazane zostały na licytację, z której dochód ma być przeznaczony na cel charytatywny.

Zajrzyjcie do naszej galerii. Zobaczcie, jak znane panie prezentowały się w towarzystwie swych córek i synów na pokazie "Zaradna mama".

Gwiazdy z dziećmi na wybiegu

liczba zdjęć: 36


Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama