Reklama

Zimowa Olimpiada Gwiazd

Poniedziałek, 5 marca 2012 (07:09)

Sylwia Wysocka i Robert Moskwa triumfowali podczas I Zimowej Olimpiady Gwiazd i Dziennikarzy w Zakopanem. W zawodach narciarskich nie mieli sobie równych!

Zdjęcie

Zwycięzcy - Sylwia Wysocka i Robert Moskwa /    /Agencja W. Impact
Zwycięzcy - Sylwia Wysocka i Robert Moskwa
/ /Agencja W. Impact

Zdjęcie

/ /Agencja W. Impact

Piękna pogoda i wyśmienite nastroje towarzyszyły przez cały weekend znanym z seriali gwiazdom, które przyjechały do Zakopanego na I Zimową Olimpiadę Pod Nosalem. W programie zawodów znalazł się m.in. slalom gigant kobiet i mężczyzn. W tej konkurencji bezapelacyjnie zwyciężyli Sylwia Wysocka i Robert Moskwa. Sylwia zostawiła daleko w tyle wszystkie konkurentki na czele ze znaną z roli Anki w "Barwach szczęścia" Aleksandrą Nieśpielak, która bardzo starała się wypaść na stoku jak najlepiej i przed zawodami długo trenowała pod okiem męża. Inna gwiazda "Barw szczęścia", Małgorzata Potocka, czyli Jolanta Grzelak-Kozłowska, nie odważyła się stanąć do zawodów z Sylwią i zamiast się z nią ścigać, dopingowała ją głośnymi okrzykami i brawami. Pomagały jej w tym Małgorzata Pieczyńska, czyli Aniela Gut ze "Szpilek na Giewoncie", i Viola Arlak, czyli Halina Kozioł z "Rancza".

Zdjęcie

Katarzyna Skrzynecka z mężem Marcinem Łopuckim /    /Agencja W. Impact
Katarzyna Skrzynecka z mężem Marcinem Łopuckim
/ /Agencja W. Impact

Bardzo widowiskowy okazał się wyścig na rakietach śnieżnych, w którym wystartowała Katarzyna Skrzynecka, czyli niezapomniana Irena Murawska z "Bulionerów". Nawet na krok nie odstępował jej podczas wyścigu mąż Marcin. Kasia, która niedawno została mamą, świetnie poradziła sobie z bieganiem na rakietach śnieżnych i udowodniła, że jest w wyśmienitej formie.

Po kilku godzinach spędzonych na stoku uczestnicy zawodów spotkali się na uroczystej kolacji.

Wszyscy, którzy miniony weekend spędzili na I Zimowej Olimpiadzie Gwiazd i Dziennikarzy, zapowiedzieli, że będą się spotykać w Zakopanem co rok.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama