Reklama

Zygmunt Chajzer powraca

Piątek, 13 maja 2016 (13:35)

Po 15 latach znów zobaczymy kultowy program. Znany dziennikarz będzie robił drogie prezenty. Nigdy nie ukrywał, że bardzo to lubi.

Kto z nas nie pamięta pełnego emocji teleturnieju „Idź na całość”? Program bił rekordy popularności w latach 90. Jesienią powróci pod nazwą „Let’s Make A Deal” – dowiedzieliśmy się w stacji TV 4.

Odkrywał bramki...

„Idź na całość” oglądaliśmy w latach 1997-2001. Zygmunt Chajzer był pierwszym prowadzącym show. To on wybierał z widowni gracza, kierując się m.in. jego zabawnym przebraniem.

W trakcie zabawy dodawał otuchy i odkrywał kolejne bramki. Pocieszał, gdy grający trafił na Zonka – kota w worku, i wszystko tracił. Później Zygmunta Chajzera zastąpił Krzysztof Tyniec.

... i wręczał nagrody!

„Let’s Make A Deal” ma być zbliżone do wersji amerykańskiej, czyli jeszcze zabawniejsze, a stroje uczestników – kolorowe i niezwykle pomysłowe.

Zygmunt Chajzer z niecierpliwością czeka, by znów razem z uczestnikami cieszyć się ich wygraną. W latach 90. można było wygrać m.in. samochód! – Kojarzę się z nagrodami i dużymi emocjami. Myślę, że to dobrze – mówił przed laty dziennikarz.

Jakie nagrody można będzie wygrać tym razem, dokładnie nie wiadomo, ale produkcja zapewnia, że będą bardzo atrakcyjne.

Teleturniej wszech czasów

Mimo że wielu osobom kojarzy się właśnie z tym show, Zygmunt Chajzer prowadził również m.in. „Grasz czy nie grasz?” oraz programy rozrywkowe, np. „Gwiezdny cyrk” i „Ananasy z mojej klasy”.

Kocha swoją pracę nie tylko za wyzwania. To właśnie w pracy poznał żonę, gdy przed laty pani Dorota wzięła udział w konkursie Miss Lata z Radiem, którym się wówczas zajmował.

Dziennikarz z pewnością cieszy się na „Let’s Make A Deal”. Program uznano za jeden z dziesięciu najlepszych teleturniejów wszech czasów. Doczekał się łącznie 55. edycji w 20. krajach!

KZ

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama