Reklama

Atrakcyjny duet usług

Wtorek, 11 września 2012 (12:16)

Sieć Play od września sprzedaje pakiety Cyfry+. Ale telewizję mają w ofercie również Plus i Orange. Zakup komórki i TV w jednym miejscu może się opłacić.

Zdjęcie

/fot  /materiały prasowe
/fot /materiały prasowe

Transakcja łączona, czyli wykupienie telewizji razem z usługą telefonii komórkowej, daje różne korzyści. Jakie? Zobaczymy na kilku przykładach z oferty Play, Plusa i Orange.

Zdjęcie

/fot /materiały prasowe

Play z Cyfrą+

W 1000 salonach Play dostępna jest pełna oferta Cyfry+. Najciekawsza jest propozycja dla osób, które przenoszą do tej sieci numer od innego operatora, i kupują usługę komórkową bez telefonu. Bo zamiast urządzenia mogą wybrać pakiet Canal+ HD Play (Canal+ HD, Film HD, Sport HD, Gol HD, Weekend HD, Canal+ 3D) albo pakiet Canal+ Start HD Play (54 kanały). Będą więc oglądać programy premium Canal+ bez kupowania podstawowego pakietu. W obu przypadkach mogą korzystać ze stacji DVB-T i ponad 100 kanałów nadawanych przez satelitę.

Plus z Cyfrowym Polsatem

W Plusie kupimy TV Mobilną Cyfrowego Polsatu, czyli dostęp do płatnych 8 kanałów TV i 12 radiowych, nadawanych drogą naziemną, a także darmowych stacji DVB-T. Klienci Plusa mogą włączyć usługę np. tylko na 30 dni za19,90 zł. Każdy może nabyć ją z umową na 2 lata. Druga propozycja to TV satelitarna - pakiet Familijny HD sam lub z pakietami dodatkowymi. Abonenci Plusa, kupując tę usługę, otrzymają co miesiąc bon na usługi VOD o wartości 20, 30 lub 40 zł, a użytkownicy taryfy Mix - do każdego doładowania od 3 do 8 zł. Nowi klienci Plusa, decydując się na pakiet TV, zyskają nielimitowane rozmowy na krajowe numery stacjonarne i dodatkowe minuty do sieci komórkowych.

Telewizja Tu i Tam w Orange

Orange TV, dostarczana z usługą Internetu lub telefonii, opiera się na ofercie platformy n. Ale operator ma też drugą propozycję: Telewizję Tu i Tam. W ramach tej usługi wprowadził ostatnio cztery pakiety: dwa za darmo i dwa płatne. W darmowym pakiecie Fun, tylko dla klientów Orange, jest 20 kanałów, a w pakiecie Hello dla każdego - 5. Klienci Orange za płatny pakiet Extra (29 kanałów) zapłacą o 1/3 mniej niż pozostali, a płatny zestaw Full (34 kanały) jest dostępny wyłącznie dla nich. Co ważne, nie ponoszą kosztów transmisji danych, gdy oglądają płatną TV np. na smartfonie.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gadżety

To i Owo

Reklama