Reklama

2XL

Poniedziałek, 23 września 2013 (10:30)

Gdy czekolada uzależnia jak narkotyk, a zbędne kilogramy rujnują życie, trzeba walczyć! Zmagania dwóch przyjaciółek w nowym serialu pełnym humoru i wnikliwych obserwacji obyczajowych.

Kontrast przeszłości i współczesności jest zbyt bolesny. Za chwilę pożali się swojemu psu i zje kolejny listek sałaty. Narzuciła sobie drakońską dietę, prowadzącą do omdleń, żeby jak najszybciej pozbyć się nadwagi i związanego z nią bólu kręgosłupa.

Zaniepokojeni jej poczynaniami przyjaciele (Ewa Kaim i Marek Kaliszuk) zmuszą ją, żeby w końcu poszła do dietetyczki. Ale co robić, gdy ta okaże się niewiarygodna?

Laura (Edyta Jungowska) sama ma nadwagę i ukradkiem objada się czekoladkami, traktując je jak lek na wszystkie stresy.

Ci źli mężczyźni

Problemów zaś nie brakuje obu paniom.

Rozczarowana nieudanym związkiem Agata chce żyć w samotności i poświęcić się pracy, zaś małżeństwo Laury jest w przededniu rozpadu.

Walczmy razem

Poważna, surowa wobec siebie i innych Agata jest przeciwieństwem niezorganizowanej, wiecznie spóźnionej, ale pełnej empatii Laury. Wspólny problem sprawi jednak, że się zaprzyjaźnią. Czy razem będą skuteczniej zmagały się z nadwagą? A może jedna będzie rozgrzeszała drugą z grzeszków przeciw diecie? Dowiemy się wkrótce.

IP

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama