Reklama

9. miesiąc. Nowy serial dla rodziców

Wtorek, 19 stycznia 2016 (09:33)

Mama, tata i brzuch? Nowy serial fabularno-dokumentalny przybliży nam perypetie ludzi, których od narodzin potomka dzielą chwile.

Czekają Państwo na dziecko? Maluszek pojawi się na świecie dosłownie za chwilę: od narodzin dzieli Was miesiąc, kilka tygodni, dni? A może już jest? Jeśli tak, nowa propozycja programowa TV 4 jest dla Was!

Wiosną „Czwórka” zaprasza na serial fabularno-dokumentalny „9. miesiąc”. Pierwszy klaps na planie – w styczniu w Warszawie! Premiera prawdopodobnie latem lub jesienią 2016 roku.

Nadzieje i obawy

Czego możemy się spodziewać? Pasjonujących, pełnych emocji i dramatycznych zwrotów akcji historii, rozgrywających się w najważniejszym dla młodych rodziców okresie, jakim jest czekanie na nowego człowieka.

Uwaga, to nie zawsze jest „sama radość”... Choć każdy z odcinków zakończy się powitaniem na świecie dziewczynki, chłopca albo bliźniąt, nastroje tych, którzy na nie czekają, będą bardzo różne.

Cóż, samo życie... Poznamy pary, dla których ostatni miesiąc ciąży będzie czasem nadziei, a myśl o dziecku osłodzi nawet największy stres. Zobaczymy też takich ojców i mamy, których rodzicielstwo początkowo trochę przeraża.

To przecież jakby ktoś postawił całe ich dotychczasowe życie na głowie! Nie zabraknie rozstań, zdrad, kłótni, zaskakujących wyznań, ale też zmian na lepsze. Na światło dzienne wyjdą długo skrywane sekrety, ktoś zdecyduje się na odważny krok do przodu, ktoś inny powróci do dawno zapomnianych wartości.

Znamy przecież to wszystko z własnego doświadczenia i opowieści bliskich. Pewne jest jedno: „9. miesiąc” to cykl, w którym obok rodziców i dziecka bohaterami są nadzieja oraz... miłość.

Widzowie to lubią!

Od dawna wiemy, że programy o najmłodszych (choćby emitowany niedawno serial dokumentalny „Moje 600 gramów szczęścia”) cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Jesteśmy więc przekonani, że i „9. miesiąc” – nie tyle o samych dzieciach, co o czekaniu na nie – ma szansę stać się ramówkowym hitem.

MAM

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama