Antek Królikowski w „Paranienormalni Tonight”

Piątek, 13 listopada 2015 (13:32)

Na kogo czeka Bollywood?

Drogi Igorze, chyba najwyższa pora zawiesić rękawice i zejść ze sceny niepokonanym. Pojawiło się nowe pokolenie. Nie chodzi tylko o Kryspina – Cesarza internetu, ale o jego nowego ucznia – Antka Królikowskiego.

Antek wywodzi się z rodziny znanych aktorów, ale to dopiero Kryspin ujawnił w programie jego prawdziwy potencjał.

Reklama

Igorze, przekaż Cesarzowi, że w rolę Bruce’a Willisa wcielił się znakomicie. Kariera w Bollywood murowana! Z innej beczki – musimy poprosić o podwyżkę w kolejnym sezonie. Ech, szkoda, że druga seria „Paranienormalnych Tonight” dobiega końca tak szybko… Pozdrowienia, Robert.

Drogi Robercie, wcale nie czuję, żebyśmy musieli odejść do lamusa. Wciąż jesteśmy młodzi i pełni wigoru. Kto inny, jak nie my, poprowadziłby drugi sezon tak szalonego programu rozrywkowego, jakim jest „Paranienormalni Tonight”?

Przekażę Kryspinowi, jak bardzo go podziwiasz, chociaż wątpię, żeby pamiętał, kim w ogóle jesteś. Co do Antka Królikowskiego – prawda, ciekawy gość i dobry aktor. Musi jednak uważać na uroki kobiet.

Mariolka wyciągnęła z niego wszystkie kontrowersyjne informacje. Mam nadzieję, że nie przejmie jej od nas BBC czy CBN. Co do podwyżki – może nie musimy prosić o nią, skoro jesteśmy gospodarzami programu. Sami ją sobie przydzielimy. Kończąc już ten list, zgłaszam stanowczy sprzeciw konkursom, w którym przegrany depiluje nogi! Całusy, Igor.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień