Reklama

Aplauz, aplauz. Finał z pompą!

Środa, 25 listopada 2015 (14:32)

Przed nami najbardziej pasjonujący odcinek. To w nim rozstrzygnie się, kto najbardziej zachwyci publiczność i zdobędzie nagrodę główną. Tym razem duety otrzymają niespodziewaną pomoc...

Tak niedawno duety zaczynały swoją sceniczną karierę, a już doszliśmy do wielkiego finału show. Po dziesięciu odcinkach w końcu poznamy najbardziej rozśpiewaną rodzinę w Polsce.

Jak matka z córką

Przez dwa miesiące byliśmy świadkami wzruszających i zapadają cych w pamięć występów. Wiele z rodzinnych duetów rozśmieszało nas również do łez.

Jednak talent-show ma swoje prawa i do finału mogły przejść tylko cztery pary wokalistów. Półfinał pokazał, że za szczególną więzią mam i córek kryje się także talent i doskonałe wyczucie na scenie.

Dlatego też to właśnie te duety będą dominować w ostatnim odcinku.

Jurorzy pomogą

Jednak każdy finał talent-show to nie tylko emocjonująca rywalizacja, ale także wyjątkowe występy ze specjalnym programem. Nie inaczej będzie tym razem.

Przez wszystkie odcinki Ania Rusowicz, Małgorzata Ohme i Piotr Rubik tylko oceniali wokalistów zza stołu jurorskiego. Teraz staną po jego drugiej stronie! Dołączą do wybranych par wokalistów, by pomóc im powalczyć o uznanie publiczności.

Ania Rusowicz wprowadzi Patrycję i Małgorzatę w atmosferę lat 60. Anielsko i romantycznie – to będzie motyw przewodni występu Kingi i Anny z pomocą Małgorzaty Ohme. Natomiast Piotr Rubik z Jagodą i Sebastianem pokażą muzyczny pazur! A co z czwartym duetem – Kasią i Beatą? Tu w całkowicie innej odsłonie zobaczymy Agnieszkę Szulim!

Prowadząca niejednokrotnie przyznawała, że nie ma talentu wokalnego, więc będzie to dla niej przełamanie ogromnej tremy!

Komu się więc powiedzie i przekona do siebie publiczność w studiu? A to ona zdecyduje, kto otrzyma nagrodę główną – wycieczkę o wartości 20 tys. zł dla całej rodziny i profesjonalne warsztaty wokalne dla występującego duetu. Zapowiada się więc pasjonująca rywalizacja!

WBS

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama