Reklama

Aż po sufit. Kłopotliwe nagranie w internecie

Czwartek, 15 października 2015 (10:32)

Nie tak łatwo wyplątać się z toksycznego związku. Niby Kama (Karolina Staniec) rozstała się z Danielem (Cezary Łukaszewicz), ale da się on jeszcze Domirskim (a zwłaszcza byłej dziewczynie) we znaki.

Teraz zobaczymy, jak nęka ją w internecie. Wykorzysta erotyczny filmik, który nakręcił w czasie jednego z ich spotkań, kiedy Kama była już kompletnie pijana. Wyśle go na służbową pocztę jej matki Joanny (Edyta Olszówka).

Wstydliwy sekret siostry pozna Tomek (Kamil Szeptycki) i spróbuje ratować jej reputację. Dokona włamania do służbowego komputera Joanny w Velmisie, by przejąć maila.

Ta akcja zakończy się powodzeniem, ale sprawa i tak wyjdzie na jaw. Filmik trafi do dziadka (Tadeusz Borowski). Kama opowie mu o początkach swoich kłopotów. W wymarzonej pracy poznała przystojnego dyrektora artystycznego. Od razu wpadli sobie w oko, a spotkania całego zespołu po pracy pomogły w zawarciu bliższej znajomości.

Daniel ją zafascynował. Okazało się jednak, że mężczyna ma napady agresji i jest narkomanem. Może rozmowa z dziadkiem okaże się początkiem terapii, której Kama pilnie potrzebuje?

WBS

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama