Reklama

Barwy szczęścia. Ciężkie chwile Bartka

Czwartek, 23 czerwca 2016 (14:36)

Bartek wraca do Polski. Jednak to, co przeżył w Tajlandii, nie pozwala mu normalnie funkcjonować. Rozstaje się też z Kornelią.

Wściekła Basia żąda od Joli, żeby natychmiast pozbyła się Madejskiego z ich domu. Grzelakowie mają też żal do Borysa, że ukrywał przed nimi prawdę o działalności najemcy. Tymczasem na Zacisznej szykuje się kolejne Swingers Party.

Waleria nie potrafi w pełni cieszyć się z powrotu syna. Kobieta zdaje sobie bowiem sprawę, że Bartek musiał w Tajlandii przeżyć piekło. Stefan uspokaja ukochaną, że za kilka dni chłopak na pewno dojdzie do siebie.

Koszykowa jednak nie jest tego taka pewna. Po utracie pracy w Londynie Agnieszka domaga się od Kasi natychmiastowego zwrotu pożyczki. Górka jest załamana, tym bardziej że równocześnie dostaje ogromny rachunek od prawnika, który pomógł jej w Tajlandii, a klub już od dłuższego czasu przynosi straty.

Zdruzgotany rozstaniem z Kornelią Bartek spędza noc na schodach obskurnej kamienicy. Gdy dochodzi do siebie po zażyciu narkotyków, próbuje dostać się na posesję ukochanej.

Kiedy mu się to nie udaje, kupuje dopalacze. Nieprzytomnego syna odnajduje Tolek. Natomiast Piotr ma pretensje do Marty, że Ewa zadaje się z córką Zofii.

Bartek w ciężkim stanie trafia do szpitala. Lekarz informuje najbliższych chłopaka, że mieszanka taniego narkotyku i alkoholu najprawdopodobniej poważnie uszkodziła jego układ nerwowy. Tymczasem Klara robi test ciążowy i z ogromną radością odkrywa, że wreszcie zostanie mamą. Szczęśliwą nowiną natychmiast dzieli się z mężem.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama