Reklama

Barwy szczęścia. Co nowego w serialu?

Piątek, 13 listopada 2015 (13:33)

Iwona robi Jadze awanturę, w tym czasie Elsner ma problemy z wyciekiem danych z jej firmy. Tropy prowadzą do Sebastiana.

Nina rozmawia z Jackiem o jego zarzutach pod adresem Sebastiana. Mężczyzna po raz kolejny przekonuje ukochaną, że jego kolega handluje danymi. Razem jadą do ECS, gdzie okazuje się, że Elsner wynajęła ekspertów do zbadania całej sprawy.

Wkrótce specjaliści przedstawiają jej wyniki swojej pracy – według ich ustaleń ktoś zainstalował na komputerach firmy program szpiegujący. „Czysty” jest tylko komputer Sebastiana i w związku z tym Nina właśnie jego zaczyna traktować jak głównego podejrzanego.

Fryderyk uważa, że on i Teresa nie potrzebują pomocy i sami załatwią sprawę z Centrum Pożyczkowym. Ale mimo wszystko mężczyzna udaje się po radę do Stefana. Tłumaczy mu, że spóźnili się tylko z jedną ratą, a odsetki są ogromne.

Górka po wysłuchaniu Struzika dzwoni po konsultację prawną do Natalii i Kle-mensa. Młodzi spotykają się z Teresą i Fryderykiem. Sprawdzają uważnie umowę i orzekają, że wprawdzie w sądzie uda się wygrać z nieuczciwym pożyczkodawcą, ale do czasu zapadnięcia wyroku trzeba, niestety, płacić odsetki.

Wierność Adriana

Iwona znów zaczyna wątpić w wierność Adriana i w końcu nie wytrzymuje – oskarża mężczyznę, że ciągle ją oszukuje. Świderski spokojnie tłumaczy dziewczynie, że źle zrozumiała całą sytuację, bo to Jaga sama prosiła o spotkanie.

Chciała się z nim skonsultować w sprawie chorego ojca. Pyrka początkowo wierzy w wyjaśnienia ukochanego, ale gdy spotyka Jagę, okazuje się, że ojciec dziewczyny cieszy się wyśmienitym zdrowiem...

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama