Reklama

Barwy szczęścia. Częste kłótnie Kasi i Łukasza

Czwartek, 15 października 2015 (10:32)

Kasi i Łukaszowi coraz trudniej się dogadać. Sadowski ma pretensje do ukochanej, że zataiła tak wiele spraw ze swojej przeszłości.

Arek ma plan, jak wygrać w głosowaniu na najfajniejszego ucznia. U jego podstaw legła zasada – kto nie zagłosuje na niego, ten... zostanie pobity. Chło pak chce w ten sposób pokazać Marczakowej, kto tak naprawdę rządzi w szkole. Ale Anna także przygotowała chytry plan.

Rano Kasia czule wita się z Łukaszem. Chłopak jest w fatalnym nastroju i pokazuje ukochanej kopertę ze zdjęciami z Londynu.

Oznajmia, iż czuje się oszukany i zastanawia się, czy jest jeszcze wiele rzeczy, o których Kasia mu nie mówi. Dziewczyna jest przygnębiona i przez cały dzień nie może skupić się na pracy.

Sadowski nie wraca na noc do domu – śpi w montażowni. Natomiast do Fitness Klubu przychodzi na zajęcia Agnieszka.

Kaśka oschle traktuje przyjaciółkę i zapisuje ją na zajęcia do Anity. Niedługo potem Górka jedzie do Łukasza do pracy. Jednak chłopak nie chce słuchać żadnych jej tłumaczeń.

Anna jest pod wrażeniem filmików, które jej uczniowie przygotowali na konkurs. Tymczasem Arek dopada Kajtka i sugeruje mu, że wystąpi w jego filmie.

Równocześnie przegania Hanię, która stała razem z Nowakiem. Dziewczynka ze łzami w oczach informuje o całym zajściu Annę i Matyldę.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama